LKL lygos rungtynėse be pagrindinių žaidėjų pagalbos Vilniaus „Lietuvos rytas“ išvykoje rezultatu 131:82 (33:19, 30:23, 31:23, 37:17) sutriuškino Panevėžio „Techasą“.

Susitikimo pradžioje kova vyko taškas į tašką. 6-ąją mačo minutę šeimininkai pirmavo 4 taškais (16:12), tačiau tada vilniečiai spurtavo 14:0 ir pabėgo į priekį. Įspūdingai pirmajame kėlinuke rungtyniavo Steponas Babrauskas, kuris per aikštelėje praleistas nepilnas penkias minutes pataikė tris tolimus metimus. Po pirmųjų dešimties minučių svečių persvara siekė 14 taškų (33:19).

Antrojo kėlinuko pradžioje „Techaso“ gynėjas Darius Griškėnas pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino „Lietuvos ryto“ persvarą iki vienženklės (24:33), tačiau netrukus vilniečiai padidino tempą ir vėl atitrūko. 15-ąją mačo minutę po dviejų taiklių Artūro Jomanto baudos metimų „Lietuvos ryto“ persvara išaugo iki 20 taškų (50:30). Po antrojo ketvirčio Vilniaus klubas pirmavo 21 tašku (63:42).

Trečiajame ketvirtyje susitikimo scenarijus per daug nekito. „Techaso“ klubui ir toliau nesisekė gintis, o „Lietuvos ryto“ komanda didino savo persvarą. Prieš prasidedant paskutiniajame kėlinukui vilniečiai pirmavo 29 taškais (94:65).

Per likusias dešimt minučių panevėžiečių žaidimas visiškai sugriuvo, o „Lietuvos rytas“ tik didino atotrūkį. Vilniečiai visas rungtynes dvitaškius metimus metė neįtikėtinu 75 proc. taiklumu (33/44).

Verta paminėti, kad komandos komandos lyderiai Branko Milisavlijevičius (15 min.), Chuckas Eidsonas (6) ir Marijonas Petravičius (6) aikštelėje praleido ypač mažai laiko, o visi likę žaidėjai pelnė dviženklį skaičių taškų.

“Lietuvos rytas“: A.Jomantas 24 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), S.Babrauskas ir M.Bjelica (8 atk. kam.) - po 17, J.Sinica 16 (6 atk. kam.), M.Gecevičius 15 (5 bl.), M.Anisimovas 14, D.Zavackas ir M.Lukauskis - po 12.

“Techasas“: M.Janišius 27 (15 atk. kam., 5 kl.), D.Griškėnas 19, A.Stašaitis 15 (9 rez. perd., 8 kl.), P.Staškūnas 10