Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa, kuri namuose po atkaklios kovos 81:77 (24:14, 20:12, 16:24, 21:27) palaužė „Šiaulių“ krepšininkus. Tuo tarpu „Žalgiris“ nesunkiai sutriuškino „Techasą“.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ geriau pradėjo rungtynes ir įpusėjus kėliniui pirmavo 11:6, tačiau šiauliečiai laimėjo atkarpą 8:3 ir išlygino rezultatą - 14:14. Visgi ketvirtį „Lietuvos rytas“ baigė spurtu 10:0 ir po pirmųjų dešimties minučių pirmauja 24:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje šiauliečiams buvo pavykę priartėti (20:28), tačiau „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 9:0 ir po Marijono Petravičiaus dvitaškio įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkai jau triuškino varžovus 37:20. Panašus rezultatas išliko iki pat didžiosios pertraukos. Po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas“ priekyje - 44:26.

Trečiajame ketvirtyje sužaidus dvi minutes po Matthew Nielseno metimo „Lietuvos ryto“ persavrą dar labiau išaugo (50:28), tačiau likus žaisti tris minutes komanda jau skyrė tik dvylika taškų - 53:41. Dviženklę persavrą sostinės klubas išlaikė iki kėlinio pabaigos ir po trijų ketvirčių aikštės šeimininkai priekyje - 60:50.

Ketvirtąjį kėlinį „Šiauliai“ pradėjo įspūdinga šešių minučių atkarpa 18:8 ir Gintautas Vileita dviem baudos metimais išlygino rezultatą - 78:78. Negana to, likus pusantros minutės tas pats G.Vileita tritaškiu išvedė į priekį svečius - 74:73. Visgi Branko Milisavljevičius metimu iš po krepšio atsatavė sostinės ekipos persvarą (75:74), o Chuckas Eidsonas dvitaškiu su pražanga atitolino vilniečius - 79:74. Nors Gintauto kadžiulio tolimas metimas likus porai sekundžių vėl buvo priartinęs šiauliečius (77:79), aikštės šeimininaki ramiai realizavo baudų metimus ir iškovojo pergalę 81:77.

„Lietuvos rytas“: Ch.Eidson 22, M.Lukauskis 17, M.Petravičius 12, M.Gecevičius 10.

„Šiauliai“: G.Vileita 16, G.Kadžiulis 14, A.Šležas 13, V.Stanevičius 11 (12 atk. kam.), M.Kuzminskas 10.

„Žalgiris“ - „Techasas“ 92:71

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio“ ekipa, kuri namuose 92:71 (27:18, 14:14, 24:17, 27:22) įveikė Panevėžio „Techasą“.

Rungtynes gerokai sėkmingiau pradėjo be penkių pagrindinės sudėties krepšininkų žaidę aikštės šeimininkai, kurie po Dainiaus Šalengos ir Jono Mačiulio metimų sužaidus keturias minutes pirmavo 13:4. Kauniečiai ir toliau diktavo sąlygas aikštėje, o Tadas Klimavičius likus žaisti tris minutes iki pirmojo kėlinio pabaigos padidino aikštės šeimininkų persvarą iki dešimties - 19:9. Panaši persvara išsilaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris“ priekyje - 27:18.

Antrajame ketvirtyje ir toliau aikštėje dominavo „Žalgirio“ krepšininkai, kurie ketvirčio viduryje buvo padidinę savo pranašumą iki keturiolikos taškų - 38:24. Visgi ketvirčio pabaigoje „Techaso“ ekipai pavyko sumažinti deficitą, kuris įpusėjus mačui siekia devynis taškus - 32:41.

Po didžiosios pertraukos D.Boldso vedini panevėžiečiai buvo dar truputį sumažinę deficitą (34:41), tačiau Tadas Klimavičius ir D.Šalenga dvitaškiais atstatė „Žalgirio“ pranašumą - 49:37. Per likusį ketvirčio laiką nei vienai komanda spurtuoti nepavyko. Visgi ketvirčio pabaigoje Jonas Mačiulis ir D.Šalenga tritaškiais šiek tiek padidino „Žalgirio“ persvarą, kuri po trijų kėlinių siekia šešiolika taškų - 65:49.

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai dar labiau padidino savo persavrą ir iškovojo antrąją pergalę čempionate, įveikdami varžovus rezultatu 92:71.

„Žalgiris“: D.Šalenga 23, R.Varda (9 atk. kam.) ir J.Mačiulis - po 17, R.Alijevas ir E.Žukauskas - po 11, T.Klimavičius 9.

„Techasas“: C.Hill 22, D.Bolds 17, A.Andrianov 10.