Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tautvydas lydeka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tautvydas lydeka“.

Lydeka papildys „Sintek–Dzūkijos“ klubo gretas

Prieš porą savaičių Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ klubas atsisveikino su aukštaūgiu serbu Radoslavu Pekovičiumi ir dabar surado jam pamainą. Alytiškiai pasirašė sutartį su 36 metų 208 cm ūgio centru Tautvydu Lydeka. Druskininkietis anksčiau yra atstovavęs tokiems klubams kaip Samaros „Krasnie Krilya“, Vilniaus „Rytas“, Panevėžio „Lietkabelis“, Sasario „Dinamo“, Limožo CSP, Vechtos RASTA, o pastarąja krepšininko stotele tapo Italijos Pezaro „Consultinvest“ ekipa.
2020-01-15

Italijoje – naudingas Milano komandos lietuvių žaidimas

Italijos krepšinio lygoje dar vieną pergalę iškovojo Milano „EA7 Emporio Armani“. Ji svečiuose 98:93 (24:18, 28:25, 22:20, 24:30) nugalėjo Kantu „Red October“. Prie laimėjimo svariai prisidėjo lietuviai. „EA7 Emporio Armani“ antrosios mačo pusės pradžioje įgijo dviženklę persvarą ir pergalės iš rankų neišleido. Artūras Gudaitis per 26 minutes pelnė 16 taškų. Lietuvis pataikė septynis dvitaškius iš aštuonių ir atkovojo aštuonis kamuolius. Puolėjo sąskaitoje – 19 naudingumo balų.
2018-04-16

Italijoje galingai rungtyniavo Tautvydas Lydeka

Italijoje ir toliau galingai rungtyniauja Tautvydas Lydeka. Lietuvis sekmadienį buvo rezultatyviausias komandoje, bet to nepakako – Brindizio „Happy Casa“ svečiuose 85:94 (19:25, 22:24, 17:21, 27:24) pralaimėjo Bolonijos „Segafredo Virtus“ krepšininkams. Šeimininkai 15-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą (39:28) ir atotrūkį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. T. Lydeka buvo rezultatyviausias komandoje.
2018-03-25

Marius Grigonis – naudingiausias komandos žaidėjas

Berlyno ALBA patyrė nesėkmę Europos taurės turnyro rungtynėse. Vokietijos ekipa trečiadienį namie 66:79 (23:17, 11:23, 13:17, 19:22) nusileido Stambulo „Darussafaka“ krepšininkams. Šeimininkai dominavo pirmajame kėlinyje, bet vėliau iniciatyvą perėmė svečiai. Didžiausias „Darussafaka“ pranašumas – 15 taškų (69:54). Marius Grigonis buvo naudingiausias ALBA gretose. Lietuvis per 33 minutes surinko 21 balą, pelnė 12 taškų, pataikęs visas 10 baudų.
2018-01-25

Prancūzijoje – lemiamos rungtynės dėl antrosios Europos taurės C grupės vietos

„Lietuvos ryto“ ekipa (5-4) antrąją Kalėdų dieną Prancūzijoje žais lemiamas rungtynes dėl antrosios vietos Europos taurės C grupėje. Prieš paskutinį reguliaraus sezono turą trys klubai surinkę po vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Įtikinamai Berlyno komandai (5-4) atsirevanšavę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai turi persvarą tarpusavio rungtynėse, tačiau atsiplaiduoti negali – nesėkmė prieš CSP (5-4) gali sujaukti planus ir nustumti į ketvirtąją poziciją.
2017-12-26

„Lietkabelio“ priekinę liniją sustiprino T. Lydeka

50-metį švenčiantis Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pasirašė sutartį su 30 metų 208 cm ūgio vidurio puolėju Tautvydu Lydeka, teigiama pranešime spaudai. Aukštaūgis į Panevėžį atvyksta į Vilniaus „Lietuvos ryto“, kuriame praleido pusantro sezono. Prieš tai jis yra žaidęs Ukrainos, Olandijos, Graikijos, Italijos ir Rusijos ekipose. T.Lydeka „Lietkabelyje“ sudarys aukštaūgių tandemą su rusu Ivanu Neliubovu, su kuriuo sutartis buvo pratęsta prieš kelias savaites.
2014-09-17

„Lietuviškų“ klubų dvikovoje pergalę šventė S. Jasaičio ekipa

Pirmąją pergalę Rusijos čempionate iškovojo Simo Jasaičio Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas, namuose 74:72 (21:17, 17:20, 16:17, 20:18) palaužęs Samaros „Krasnyje Krylia“ su Rolandu Alijevu ir Tautvydu Lydeka. Nugalėtojams S.Jasaitis pelnė 13 taškų. Samaros komandos lietuviams rungtynėse pasižymėti nepavyko. „Lokomotiv-Kuban“: N.Calathesas (7 atk. kam.) - 18, A.Maričius (7 atk. kam.) - 16, S.Jasaitis - 13, M.Grigorjevas - 12. „Krasnyje Krylia“: A.Smithas ir Ch.
2012-10-03

Tautvydas Lydeka rungtyniaus Pezare

26 metų 207 cm ūgio vidurio puolėjas Tautvydas Lydeka palieka Kantu NGC ekipą. Tiesa, aukštaūgis nuo Italijos krepšinio nenutolo. T. Lydeka oficialiai pasirašė sutartį su Pezaro „Scavolini“ klubu. Italijos vidutiniokų garbę krepšininkas gins dvejus metus. Italijos krepšinio pirmenybėse lietuvis praėjusiame sezone vidutiniškai rungtyniaudavo po 18 minučių, pelnydavo 6,7 taško, atkovodavo 4,8 bei perimdavo 0,9 kamuolio.
2010-07-16

K.Lavrinovičius atvedė „Montepaschį“ į finalą

Italijos krepšinio čempionato pusfinalyje trečiąją pergalę iškovojo Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri svečiuose 77:65 (19:17, 23:14, 16:16, 19:18) įveikė du lietuvius savo gretose turintį Kantu NGC klubą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių rezultatu 3:0. 21 minutę aikštelėje praleidęs K. Lavrinovičius surinko 21 (dvitaškiai 7/9, tritaškiai 0/1, baudos 7/9) tašką, atkovojo 4 kamuolius, 2 sykius suklydo, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 varžovų ...
2010-06-06

„Montepaschi“ vėl sutriuškino Kantu klubą

Italijos krepšinio čempionato pusfinalyje antrąją pergalę iškovojo Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri savo aikštelėje 104:74 (34:27, 22:17, 26:18, 22:12) įveikė du lietuvius savo gretose turintį Kantu NGC klubą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0. 17 minučių aikštelėje praleidęs K. Lavrinovičius surinko 13 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 0/1, baudos 7/8) taškų, atkovojo 5 kamuolius, 3 sykius suklydo, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 varžovų ...