Italijos krepšinio čempionato pusfinalyje trečiąją pergalę iškovojo Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri svečiuose 77:65 (19:17, 23:14, 16:16, 19:18) įveikė du lietuvius savo gretose turintį Kantu NGC klubą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių rezultatu 3:0.

21 minutę aikštelėje praleidęs K. Lavrinovičius surinko 21 (dvitaškiai 7/9, tritaškiai 0/1, baudos 7/9) tašką, atkovojo 4 kamuolius, 2 sykius suklydo, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei 2 sykius pažeidė taisykles.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Romainas Sato, 8 – Nikolaos Zisis.

23 minutes rungtyniavęs Arminas Urbutis svečiams surinko 6 (dvitaškiai 3/7) taškus, atkovojo 8 kamuolius, 2 kartus suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei 4 kartus pažeidė taisykles.

Tautvydas Lydeka per 14 minučių pelnė 4 (dvitaškiai 1/2, baudos 2/2) taškus, atkovojo 5 kamuolius, sykį suklydo, išprovokavo varžovo pražangą bei 2 kartus prasižengė.

Kantu komandai 14 taškų surinko Manucharas Markoishvilis, po 11 – Vladimiras Micovas ir Nicolas Mazzarino, 10 – Maartenas Leunenas.