Italijoje ir toliau galingai rungtyniauja Tautvydas Lydeka. Lietuvis sekmadienį buvo rezultatyviausias komandoje, bet to nepakako – Brindizio „Happy Casa“ svečiuose 85:94 (19:25, 22:24, 17:21, 27:24) pralaimėjo Bolonijos „Segafredo Virtus“ krepšininkams.

Šeimininkai 15-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą (39:28) ir atotrūkį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

T. Lydeka buvo rezultatyviausias komandoje. Krepšininkas per 26 minutes pelnė 20 taškų, pataikęs 10 dvitaškių iš 14. Vidurio puolėjas atkovojo šešis kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė vienintelis Alessandro Gentile. „Segafredo Virtus“ puolėjas sumetė 31 tašką, realizavęs 13 bandymų iš 18.

T. Lydeka per penkias Italijos čempionato rungtynes renka po 14 taškų, 19,2 naudingumo balo, septynis atkovotus kamuolius. Vidurio puolėjas dvitaškius meta 69, baudas – 71 procento taiklumu.

Kitame mače Milano „EA7 Emporio Armani“ išvykoje 82:75 (15:19, 19:18, 23:17, 25:21) įveikė Avelino „Sidigas“.

Nugalėtojams Artūras Gudaitis per 22 minutes pelnė 13 taškų, pataikęs visas penkias baudas. Vidurio puolėjas surinko 12 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas žaidė 16 minučių, per kurias pasižymėjo penkiais taškais. Lietuvis – vienintelis rungtynių dalyvis, palikęs aikštę su neigiamu naudingumo balų skaičiumi – -3.

„EA7 Emporio Armani“ (18 pergalių / 5 pralaimėjimai) pirmauja lygoje, „Happy Casa“ (7/16) – 14-a. Lygoje žaidžia 16 komandų.