happy casa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „happy casa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „happy casa“.

Suttonas prisijungė prie „Neptūno“ varžovų

Vilniaus „Ryto“ komandoje praėjusiame sezone neįsitvirtinęs Dominique‘as Suttonas šį sezoną pradėjo be klubo, bet jau rado naują darbovietę. Krepšininkas sukirto rankomis su Brindizio „Happy Casa“ komanda. Italijos klubas yra Klaipėdos „Neptūno“ varžovas FIBA Čempionų lygos grupėje, bet šiame sezone šios komandos Klaipėdoje jau nesusitiks.
2019-12-12

Italijoje iš penkių lietuvių geriausiai sekėsi Tautvydui Lydekai

Sekmadienį vakare ant Italijos krepšinio lygos parketų išbėgo penki lietuviai. Visų jų komandos šventė pergales namuose. Geriausiai sekėsi Tautvydui Lydekai. Vidurio puolėjo Brindizio „Happy Casa“ 75:72 (22:17, 22:13, 16:24, 15:18) įveikė Emilijos Redžo „Grissin Bon“. T. Lydeka per 20 minučių pelnė 16 taškų. Lietuvis pataikė penkis dvitaškius iš septynių ir šešias baudas iš devynių. Aukštaūgis atkovojo septynis kamuolius, išprovokavo šešias pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.
2018-05-07

Italijoje – naudingas Milano komandos lietuvių žaidimas

Italijos krepšinio lygoje dar vieną pergalę iškovojo Milano „EA7 Emporio Armani“. Ji svečiuose 98:93 (24:18, 28:25, 22:20, 24:30) nugalėjo Kantu „Red October“. Prie laimėjimo svariai prisidėjo lietuviai. „EA7 Emporio Armani“ antrosios mačo pusės pradžioje įgijo dviženklę persvarą ir pergalės iš rankų neišleido. Artūras Gudaitis per 26 minutes pelnė 16 taškų. Lietuvis pataikė septynis dvitaškius iš aštuonių ir atkovojo aštuonis kamuolius. Puolėjo sąskaitoje – 19 naudingumo balų.
2018-04-16

Italijoje galingai rungtyniavo Tautvydas Lydeka

Italijoje ir toliau galingai rungtyniauja Tautvydas Lydeka. Lietuvis sekmadienį buvo rezultatyviausias komandoje, bet to nepakako – Brindizio „Happy Casa“ svečiuose 85:94 (19:25, 22:24, 17:21, 27:24) pralaimėjo Bolonijos „Segafredo Virtus“ krepšininkams. Šeimininkai 15-ąją minutę įgijo dviženklę persvarą (39:28) ir atotrūkį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. T. Lydeka buvo rezultatyviausias komandoje.
2018-03-25

Italijoje Arnoldas Kulboka atvedė komanda į pirmąją pergalę

Italijoje puikias rungtynes sužaidė Arnoldas Kulboka. 19-metis krepšininkas buvo rezultatyviausias komandoje, o Orlandinos „Basket“ sekmadienį svečiuose 75:69 (16:20, 21:21, 18:12, 20:16) palaužė Emilijos Redžo „Grissin Bon“. Svečiai per visas rungtynes nuo baudų metimų linijos atakavo du kartus, šeimininkai – 10. „Basket“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 44:18. A. Kulboka žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 19 taškų, pataikęs penkis tolimus metimus iš septynių.