martynas girnius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „martynas girnius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „martynas girnius“.

Prasidėjo Lietuvos studentų krepšinio lygos sezonas

Pirmadienį ketveriomis rungtynėmis prasidėjo 2007-2008 metų sezono Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) devynių komandų vaikinų pirmosios grupės čempionatas.Sostinės Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai namuose 91:84 (16:21, 30:22, 19:17, 26:24) nugalėjo daugiausiai pergalių per praėjusį reguliarųjį iškovojusią Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) universiteto komandą iš Kauno.30 taškų nugalėtojams pelnė Šarūnas Kulevičius, 17 - Alanas Dzeranovas, 11 - Mantas Kibildis.
2007-10-02

Lietuvos studentai įveikė Japonijos rinktinę

Lietuvos studentų rinktinė šiandien "Lietuvos ryto" arenoje rezultatu 89:76 (22:17, 28:27, 27:15, 15:17) nugalėjo Japonijos vyrų rinktinę.Pirmajame kėlinuke mūsiškiai pirmavo 22:12, tačiau japonai surengė spurtą 10:0, kurį užbaigė antrajame ketvirtyje ir išlygino rezultatą (22:22). Vis dėlto po to po didžiosios pertraukos lietuviai spurtavo 11:0 (63:49) ir įgijo 14 taškų persvarą, kurią vis didino.
2007-06-29

NKL "Žvaigždžių dienos" mače laimėjo "Vakarai"

Šeštadienį Nidoje vykusiame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) "Žvaigždžių dienos" renginyje "Vakarų" rinktinė 75:73 (25:21, 14:20, 20:15, 16:17) įveikė "Rytų" ekipą.Pergalę vakariečiams lėmė Pasvalio "Pieno žvaigždžių" komandos legionierius Allenas Holcombas, aidint finalinei sirenai pataikęs dvitaškį metimą.Naudingiausiu "Vakarų" rinktinės žaidėju pripažintas "Šilutės" puolėjas Aaronas Curtisas, įmetęs 21 tašką.