vidmantas užkuraitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vidmantas užkuraitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vidmantas užkuraitis“.

VDU krepšininkai apgynė LSKL čempionų titulus

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda apgynė Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionės titulą, pirmadienį Kauno sporto halėje vykusiose lemiamose rungtynėse 79:73 (13:23, 17:16, 22:20, 27:14) įveikusi Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) auklėtinius. 24 taškus nugalėtojams pelnė Jonas Mačiulis, 11 - Mantas Kalnietis, po 10 - Gintaras Leonavičius bei Povilas Šakinis. LKKA ekipoje sėkmingiausiai žaidė Artūras Milaknis (27 tšk.), Vidmantas Užkuraitis (14 tšk.
2008-04-22

Antrasis čempionų pralaimėjimas Lietuvos studentų krepšinio lygoje

Antrą pralaimėjimą Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) pirmenybėse patyrė bei devynių komandų turnyro lyderės poziciją prarado Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda, pirmadienį 73:76 (23:26, 20:17, 7:19, 23:14) nusileidusi lydere tapusiai Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) ekipai.Nugalėtojams, kurie rungtyniavo vos šešiese, 22 taškus pelnė Vidmantas Užkuraitis, 20 - Paulius Kleiza, 14 - Mantas Bernatavičius, 13 - Paulius Beliavičius.
2008-02-05

Lietuvos studentai įveikė Japonijos rinktinę

Lietuvos studentų rinktinė šiandien "Lietuvos ryto" arenoje rezultatu 89:76 (22:17, 28:27, 27:15, 15:17) nugalėjo Japonijos vyrų rinktinę.Pirmajame kėlinuke mūsiškiai pirmavo 22:12, tačiau japonai surengė spurtą 10:0, kurį užbaigė antrajame ketvirtyje ir išlygino rezultatą (22:22). Vis dėlto po to po didžiosios pertraukos lietuviai spurtavo 11:0 (63:49) ir įgijo 14 taškų persvarą, kurią vis didino.