Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa sužinojo savo varžovus Europos Taurės turnyre. Vilniečiai rungtyniaus E grupėje, kur jų varžovais bus Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija), Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) bei antrojo atrankos etapo G grupės nugalėtojas.

„Lietuvos ryto“ komandos treneris Antanas Sireika Krepsinis.net tvirtino, jog burtais pasikliauti niekada negalima: „Iš burtų niekada negalima tikėtis palankumo. Tai - tarsi likimo iššūkis. Kartais jis būna palankus, kartais - ne. Kaip yra šį kartą? Grupė pajėgi. Net ir tos komandos, kurios pateks per atrankos turnyrą yra stiprios“.

Antrojo atrankos etapo G grupėje veikiausiai susitiks Trevizo „Benetton“ (Italija) ir Las Palmo „Gran Canaria“ (Ispanija) komandos. Visgi A.Sireika neišskyrė nei vienos ekipos: „Abu klubai yra iš krepšinio šalių. Tai daug ką pasako. Mes pasirengę kovoti su visais. Reikia gerbti visus varžovus“.

Paklaustas, kaip vertina „Lietuvos ryto“ komplektaciją, A.Sireika nuo tikslaus atsakymo išsisuko: „Normaliai. Pamatysime tada, kai pradėsime treniruotis ir žaisti rungtynes“.

A.Sireika neatmetė galimybės, jog Lietuvos vicečempionų klubą dar gali papildyti Žydrūnas Urbonas: „Tai - gandai. Jie greičiausiai kilo dėl to, kad aš vertinu tokius žaidėjus, kaip Žydrūnas“.

Jei treneris vertina, o žaidėjas neturi kontrakto su kitu klubu, tai gal gandai turi pagrindo?

„Kodėl gi ne?“, - dar kartą nuo tikslaus atsakymo išsisuko A.Sireika.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų