gran canaria

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gran canaria“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gran canaria“.

„Lietkabelio“ kelionė į atostogų salą baigėsi pralaimėjimu: neprilygo čempionams

Panevėžio „Lietkabelis“ Europos taurėje lieka su viena pergale. Nenado Čanako auklėtiniai tolimojoje Ispanijos saloje 77:87 (15:21, 16:17, 29:29, 17:21) pralaimėjo vietos „Gran Canaria“ ekipai ir patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą per penkerias rungtynes. Lietuvos klubas su titulą ginančiais čempionais žaidė garbingai – po trijų kėlinių komandas skyrė tik 7 taškai. Vis tik atėjus ketvirtajam kėliniui „Gran Canaria“ įjungė aukščiausią pavarą ir nutolo nepavejamai.
58
2023-11-01

„Gran Canaria“ į Eurolygą nesikels: viską lėmė viena priežastis

Europos taurės čempione tapusi Las Palmo „Gran Canaria“ komanda iškovojo vietą žaisti Eurolygoje, vis tik nusprendė jos atsisakyti. Klubas išplatino oficialų pranešimą, kuriame teigiama, kad dėl finansinių priežasčių „Gran Canaria“ į Eurolygą nesugrįš. Sprendimas priimtas valdybos narių balsavimu, kuris buvo vienbalsis. „Gran Canaria“ lieka rungtyniauti Europos taurėje. Lieka neaišku, kas užims šios komandos vietą pajėgiausiame Europos turnyre.
2023-06-12

Kauno „Žalgirio“ radare – NBA duonos ragavęs latvis

Kauno „Žalgirio“ komanda aktyviai dairosi pastiprinimo ir klubo žvilgsniai krypsta į Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) neįsitvirtinusį latvį Anžejų Pasečniką. Emiliano Carchia skelbia, jog „Žalgiris“ yra susidomėjęs 25 metų 216 cm ūgio centru. Latvio pastaroji karjeros stotelė buvo Vašingtono „Wizards“, kurią jis paliko sausį. Prieš tai jis yra gynęs Las Palmo „Gran Canaria“ ir Rygos VEF garbę. 2017 m. naujokų biržoje jis savo vardą išgirdo 25-uoju šaukimu.
2021-10-18

Sezoną Dimša baigė blankiu pasirodymu

Ispanijos čempionato sezonas baigėsi Las Palmo „Gran Canaria“ klubui su Tomu Dimša – ekipa eliminuota ketvirtfinalyje. Las Palmo komanda namuose 75:81 (15:16, 20:21, 16:21, 24:23) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams, kurie serijoje nugalėjo rezultatu 2:0. T.Dimša per 17 minučių taškų nepelnė (0/2 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, kartą prasižengė, išprovokavo pražangą ir surinko 2 naudingumo balus.
2021-06-03

Atkrintamųjų starte „Real“ sudraskė Dimšos ekipą

Triuškinamą pralaimėjimą Ispanijos čempionato ketvirtfinalio serijos pirmame mače patyrė Las Palmo „Gran Canaria“ komanda su Tomu Dimša. Lietuvio atstovaujamas klubas neturėjo šansų svečiuose prieš Madrido „Real“ krepšininkus – 79:103 (11:34, 19:22, 34:22, 15:25). T.Dimša per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo ir perėmė ir kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 sykius prasižengė, išprovokavo pražangą bei surinko 8 naudingumo balus.
2021-06-01

Dimšos klubas metimu paskutinę sekundę eliminuotas Europos taurės pusfinalyje

Labai skaudžiai Europos taurės sezoną pusfinalyje baigė Las Palmo „Gran Canaria“ komanda, kurios marškinėlius vilki Tomas Dimša. Lietuvio atstovaujamas klubas 74:76 (26:21, 9:24, 14:11, 25:20) suklupo prieš į finalą iškopusią Monako „AS Monaco“ ekipą, laimėjusią seriją rezultatu 2:0. Likus 6 sekundėms iki mačo pabaigos, Dee Bostas prametė abu baudos metimus, o po 3 sekundžių prasižengė prieš tritaškį metusį Andrew Albicy.
2021-04-10

Dimšos ekipa startavo pergalingai Europos taurės ketvirtfinalyje

Pergalingai Europos taurės ketvirtfinalyje startavo Las Palmo „Gran Canaria“ ekipa, išvykoje 84:74 (19:18, 24:19, 21:17, 20:20) palaužusi Paryžiaus „Metropolitans 92“ klubą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė tik trys taškai (63:66), tačiau tritaškiu pasižymėjus Tomui Dimšai Ispanijos klubas truktelėjo į priekį, o vėliau pasiekė dviženklę persvarą ir užtikrintai finišavo.
2021-03-23

Kanaruose vietą atradęs Dimša: apie „kosmines“ keliones, „Žalgirio“ dėmesį ir nepadarytą darbą

Tomas Dimša per šį sezoną prisiskraido užtektinai, tačiau Las Palmaso „Gran Canaria“ gynėjas neliko abejingas Dariaus Maskoliūno kvietimui į lemiamą Europos čempionato atrankos „langą“. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kovas stebėkite TV3 kanalu ir naujos kartos internetinėje televizijoje Go3.lt. Šeštadienį lietuvių lauks Čekijos, o pirmadienį – Danijos rinktinė. „Norime pasveikinti su jubiliejumi. Linkime, kad būtum sveikas.
2021-02-17

Dimša vedė komandą į pergalę Ispanijoje

Tomas Dimša žaidė rezultatyviai ir Ispanijos lygoje atvedė Las Palmo „Gran Canaria“ komandą į pergalę. Lietuvio klubas 71:64 įveikė Manresos „Baxi“, kurio garbę gina Martynas Sajus ir Deividas Dulkys. T.Dimša nugalėtojams per 22 minutes pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud.), 2 kamuolius atkovojo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, bet kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė. Pralaimėjusiems D.Dulkys ir M.Sajus per atitinkamai 16 ir 3 minutes taškų nepelnė.
2020-12-27

Dimša puikiai pataikė iš toli bei pagerino naudingumo rekordą

Pergalę Europos taurės D grupėje iškovojo Palmo „Gran Canaria“ (7/2) klubas, kuriame žaidžia Tomas Dimša. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 89:76 (22:17, 25:24, 21:21, 21:14) palaužė Bursos „Frutti Extra“ (0/7). Antru rezultatyviausiu komandos žaidėju buvo būtent T. Dimša, kuris per 25 minutes pelnė 18 taškų (0/2 dvitaškių, 6/8 tritaškių), atkovojo vieną kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 3 kamuolius, sau ir varžovams uždirbo po pražangą ...