4
„Gran Canaria“ – „Lietkabelis“ (nuotr. Organizatorių)

Panevėžio „Lietkabelis“ Europos taurėje lieka su viena pergale. Nenado Čanako auklėtiniai tolimojoje Ispanijos saloje 77:87 (15:21, 16:17, 29:29, 17:21) pralaimėjo vietos „Gran Canaria“ ekipai ir patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą per penkerias rungtynes.

4

Lietuvos klubas su titulą ginančiais čempionais žaidė garbingai – po trijų kėlinių komandas skyrė tik 7 taškai. Vis tik atėjus ketvirtajam kėliniui „Gran Canaria“ įjungė aukščiausią pavarą ir nutolo nepavejamai.

„Lietkabelyje“ naudingiausiai žaidė Martynas Varnas – lietuvis pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Paulius Valinskas pridėjo 17, Gediminas Orelikas – 11 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 15 taškų surinkęs Miquelis Salvo.

„Gran Canaria“ triumfavo Europos taurėje praėjusį sezoną, tačiau dėl sudėtingo susisiekimo su kitomis šalimis atsisakė teisės rungtis Eurolygoje.

Priminsime, kad į kitą Europos taurės etapą pateks po 6 grupės komandas.