„Lietuvos ryto“ klubas nepraėjus parai pardavė 1800 abonementų

Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas antradienį pradėjo abonementų prekybą į 2017–2018 m. sezono rungtynes, o nepraėjus nė 24 valandoms pardavė visus planuotus 1800 vienetų. Nuo šiol galima įsigyti abonementus tik į „Siemens“ areną.

Sostinės klubas pardavė visus 1800 abonementų į 2500 vietų talpinančią „Lietuvos ryto“ areną, todėl nuo šiol pamatyti visas artėjančio sezono vilniečių rungtynes su abonementais galima tik „Siemens“ arenoje. Tiesa, joje vyks didžioji dalis dvikovų.

„Ačiū žmonėms už pasitikėjimą avansu, – teigė klubo direktorius Darius Gudelis. – Tai – didžiulė atsakomybė bei įpareigojimas žaidėjams, treneriams ir visai organizacijai. Esu įsitikinęs, kad ši sirgalių pagalba padės mums kalbantis su naujais rėmėjais.“

„Lietuvos rytas“ 2017–2018 m. sezone „Siemens“ arenoje žais visas Europos taurės rungtynes bei LKL mačus su „Žalgiriu“, „Lietkabeliu“ ir „Neptūnu“. Atkrintamosios pavasarį taip pat vyks didžiausioje arenoje Vilniuje.

Kainos nesikeis, o visus metus stebėti krepšinį „Siemens“ arenoje bus galima sumokėjus 35, 55 arba 75 eurus. Kaina priklauso nuo pasirinkto sektoriaus. Su nauju abonementu krepšinio aistruoliai turės galimybę stebėti mažiausiai šešerias LKL bei penkerias Europos taurės rungtynes.

REKLAMA

Tokios kainos buvo pasirinktos siekiant susigrąžinti aistruolius į arenas Vilniuje, kurie yra raginami į „Lietuvos ryto“ rungtynes ateiti su savo šeimomis, draugais ir artimaisiais.

Klubas naująjį sezoną pasitinka su šūkiu „Kartu mes komanda“.

2017–2018 m. sezono abonementus galima įsigyti visose bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“ kasose, internetu bei per mobiliąją „Tiketa“ programėlę. Tiesa, abonementų korteles galima bus atsiimti rugsėjo mėnesį. Bėgant krepšinio metams, kortelių turėtojai sulauks ir išskirtinių pasiūlymų bei nuolaidų.

LKL vilniečių komanda startuos rugsėjo 20 dieną, o Europos taurėje savo pasirodymą pradės spalio 11-ąją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų