Lietuvos rytas“ sukirto rankomis su Davidu Loganu

Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris jau sveikina puikiai pažįstamą krepšininką, kuris turi puikius šansus tapti sostinės klubo lyderiu. „Lietuvos rytas“ penktadienį sukirto rankomis su 33 metų 185 cm ūgio Davidu Loganu.

2009 metais Lenkijos pilietybę gavęs D.Loganas ir treneris Tomas Pačėsas – puikiai pažįstami. „Lietuvos ryto“ treneris šį krepšininką turėjo Gdynės „Asseco“ klube. „Jis pas mane žaidė dvejus metus. Puikiai žinau ir jo savybes, ir kaip jas pritaikyti, todėl ir norėjau šio žmogaus. Jo fiziniai duomenys – labai geri, didelė ištvermė. Žinome jo amžių, bet jis dar tikrai gali būti naudingas. Aš jį labai gerai pažįstu“, – lrytas.lt sakė T.Pačėsas.

„Lietuvos rytas“ ir D.Loganas sutartį pasirašė vieneriems metams. Nuo 2014 metų Italijos klube Sasario „Dinamo“ žaidęs D.Loganas gali rungtyniauti ir įžaidėjo, ir atakuojančio gynėjo pozicijose. T.Pačėsas jį mato antrojo numerio vietoje. „Jis gali tapti mūsų pagrindiniu taškų pelnytoju. Aš jį matau, kaip atakuojantį gynėją. Jis pas mane žaidė šioje pozicijoje. Taip žaidė ir kituose klubuose. D.Loganas gerai žaidžia vienas prieš vieną ir puikiai ginasi. Jis turi daug pliusų“, – kalbėjo treneris. „Lietuvos ryto“ klubas po bronzinio sezono Lietuvos čempionate atsisveikino su šešiais krepšininkais.

REKLAMA

Išvyko Denisas Lukašovas, Kendrickas Brownas, Adas Juškevičius, Marius Runkauskas, Gediminas Orelikas. „Lietuvos ryto“ komanda be naujoko dabar turi Roką Giedraitį, Artūrą Gudaitį, Antaną Kavaliauską, Julių Juciką, Deividą Gailių, Karolį Guščiką, Aistį Pilauską bei Artūrą Jomantą. „Tai pirmasis įsigytas užsienietis. Dar laukia daug darbo. Tai – tik pradžia. Sezonui ruošiamės rimtai ir kruopščiai renkamės krepšininkus. Tai tik kelio pradžia“, – sakė T.Pačėsas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų