Sunkią pergalę NBA iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (18/28) komanda su Jonu Valančiūnu. Willie Greeno auklėtiniai namuose 117:113 (31:32, 30:30, 22:17, 34:34) palaužė Indianos „Pacers“ (17/31) ekipą.

J.Valančiūnas nugalėtojams per 30 minučių pelnė 16 taškų (6/11 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Pacers“ gretose dėl traumos nežaidė Domantas Sabonis. Indianos ekipai taip pat nepadėjo Malcolmas Brogdonas ir Mylesas Turneris.

„Pelicans“ laimėjo antrą kartą iš eilės, o „Pacers“ ekipai tai yra antra nesėkmė paeiliui.

Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi 12 kartų ir didžiausias dvikovos skirtumas buvo aštuoni taškai.

„Pelicans“ pirmavo beveik visą paskutinį kėlinį, bet nugalėtojas sprendėsi paskutinę dvikovos minutę.

Svečiams dukart buvo priartėję iki trijų taškų, o po Caris LeVerto tritaškio likus dvejoms sekundėms „Pelicans“ pranašumas tapo 115:113.

Po to galutinį tašką mače padėjo Nickeilo Alexanderio-Walkerio baudų metimai.

Nugalėtojams Devonte Grahamas surinko 25 taškus, Joshas Hartas pridėjo 22.

Pralaimėjusiems Duanea'as Washingtonas įmetė 21 tašką.

Priminsime, kad oirmasis komandų mačas praėjusių metų lapkritį pasibaigė „Pacers“ pergale 111:94.

„Pacers“: Duane’as Washingtonas 21, Caris LeVertas 19 (8 rez. perd.), Chrisas Duarte’as 14, Torrey Craigas 13.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 25, Joshas Hartas 22, Jonas Valančiūnas 16 (12 atk. kam.), Garrettas Temple’as, Jaxsonas Hayesas ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris po 14.