Jonavos „CBet“ (8/9) komanda vertėsi be sergančio trenerio Virginijaus Šeškaus, prabėgus vos minutei prarado Kahlilą Thomasą, bet tai nesutrukdė pasiekti pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL).

Pauliaus Malašausko auklėtiniai svečiuose 87:75 (21:7, 22:24, 25:20, 19:24) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (6/9).

Klaipėdos komanda rungtynes pradėjo prastai, puolime niekaip nerado ginklų ir tik Klaido Metrikio dvitaškis bei Žygimanto Janavičiaus baudos kiek gerino situaciją – 7:21. Taip nutiko net nepaisant fakto, jog dar pirmąją minutę kojos traumą patyrė ir parketą paliko Kahlilas Thomasas.

Tomas Zdanavičius rodė solidų žaidimą ir leido „CBet“ jaustis tvirčiau (26:11), tiesa, prabilę Benas Griciūnas ir Deividas Gailius iniciavo „Neptūno“ sugrįžimą – 28:37. Vis tik labiau priartėti klaipėdiečiams nepavyko. Po pertraukėlės Jonavos ekipa išlaikė aukštą tempą (53:38), o šeimininkai vis klydo. Skirtumas tapo kone triuškinamas (59:40), nors M.Jogėla ir B.Griciūnas epizodiškai ir patempė į priekį „Neptūną“ – 47:62.

Liko paskutinis kėlinys, kuriame rankų „Neptūnas“ nenuleido (59:70), vis tik E.Lecomte’o rezultatyvumas bei L.Kisieliaus tritaškiai galutinai žlugdė klaipėdiečių viltis – 81:65. Pergalę jonaviečiai pasiekė be vargo.

Klaipėdos ekipa klydo net 20 kartų, kai svečiai – 9.

28 taškai – naujas E.Lecomte’o karjeros rekordas „Betsafe-LKL“.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19 (6 atk. kam., 4/5 trit..), Žygimantas Janavičius 14 (6 rez. perd.), Benas Griciūnas 11 (7 atk. kam.), Matas Jogėla 9, Adomas Sidarevičius 7.

„CBet“: Emmanuelis Lecomte’as 28, Evaldas Šaulys 15, Vitalijus Kozys 14, Edvinas Šeškus 12, Tomas Zdanavičius 11 (3/4 trit.).