Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (8-14) krepšininkai su Mariumi Grigoniu ir Artūru Gudaičiu. Graikijos klubas šį kartą išvykoje 68:83 (14:26, 16:22, 27:20, 11:15) nusileido Madrido „Real“ (15-7) komandai.

21 minutę aikštėje praleidęs M.Grigonis pelnė 12 taškų (2/5 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Tuo tarpu A.Gudaitis per 21 minutę pasižymėjo 6 taškais (2/3 dvit., 2/5 baud.), 7 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, 3 blokuotais metimais, 4 išprovokuotomis pražangomis, 2 klaidomis, 4 pražangomis ir 11 naudingumo balų.

Svečiai slogiai pradėjo susitikimą ir jau pirmojo ketvirčio pradžioje turėjo dviženklį deficitą (2:15).

Situacija tik dar prastėjo antrajame kėlinyje. Čia aikštės šeimininkai surengė spurtą 13-0 ir susikrovė 21 taško pranašumą (25:46).

Tai buvo didžiausias fiksuotas atstumas tarp komandų. Po didžiosios pertraukos Atėnų krepšininkai ėmė mažinti deficitą (57:68).

Visgi, per likusį kėlinį intrigos atkurti nepavyko. Madrido ekipa kiek padidino skirtumą ir galutinai užsitikrino pergalę – 68:83.

„Panathinaikos“: Parisas Lee 17 (5/7 dvit., 2/8 trit., 1/1 baud.), Marius Grigonis 12, Dwayne‘as Baconas 11, Georgios Papagiannis 8 (1/6 dvit.), Nate‘as Woltersas 7, Artūras Gudaitis 6 (7 atk. kam., 3 blk.).

„Real“: Guerschonas Yabusele 16 (5/8 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam.), Mario Hezonja 14, Džananas Musa 12, Petras Cornelie 8, Nigelas Williamsas-Gossas, Gabrielis Deckas ir Walteris Tavaresas (9 atk. kam.) po 6.