Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Real Sociedad“ komandų baigėsi be įvarčių 0:0.

Viniciusas Junioras 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Toni Kroosas 32-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Alexas Remiro užtikrintai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Rodrygo 57-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

V.Junioras 71-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartų sargas A.Remiro dar kartą apgynė saugomus vartus ir rezultatas nepakito.

Takefusa Kubo 93-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis problemų „Real“ vartų sargui Thibautui Courtoisui nesukėlė.

„Karališkasis“ klubas šiame susitikime iš viso atliko 20 smūgių, kai tuo tarpu „Real Sociedad“ gerokai mažiau – 8.

„Real“ po 18 sužaistų rungtynių turi surinkęs 42 taškus ir rikiuojasi antroje „La Liga“ turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderės „Barcelonos“ atsilieka jau 5 taškais. Tuo tarpu „Real Sociedad“ su 39 taškais žengia trečias.