Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje 3:2 nugalėjo „Villarreal“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą.

„Villarreal“ saugas Etienne Capoue 4-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė komandą į priekį 1:0.

Dar pirmajame kėlinyje „Villarreal“ padvigubino rezultatą, kai Samuelis Chukwueze 42-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir pelnė įvartį.

Bet viskas pasikeitė po pertraukos.

Iš pradžių Viniciusas Junioras 57-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Netrukus gynėjas Ederis Militao 69-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Kai jau atrodė, kad galbūt laukia pratęsimas, po keitimo aikštėje pasirodęs saugas Danielis Ceballosas 86-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Real“ naudai 3:2.

Kur kas lengvesnę pergalę šventė „Barcelona“, kuri svečiuose net 5:0 nepaliko šansų „Ceuta“ futbolininkams ir žengė į kitą etapą.

Raphinha 41-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Po pertraukos Robertas Lewandowskis 50-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Netrukus Ansu Fati 70-ąją pelnė dar vieną įvartį, o Franckas Kessie 77-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir dar labiau padidino katalonų pranašumą (4:0).

Galiausiai  R.Lewandowskis rungtynių pabaigoje antrą kartą nuginklavo vartininką, o „Barcelona" iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 5:0.