FIBA Europos taurės turnyre pergalę iškovojo Permės „Parma“ komanda. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 92:78 (32:26, 26:18, 22:18, 16:16) įveikė Bairoito „Medi“ ekipą.

Adas Juškevičius nugalėtojams per 30 minučių pelnė 17 taškų (0/1 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo, perėmė po 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, bet 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias.

Eigirdas Žukauskas nugalėtojams per 25 minutes surinko 11 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, bet 4 kartus prasižengė.

Martynas Sajus pralaimėjusiems per 27 minutes pelnė 13 taškų (6/10 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 8, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Permės ekipai po 15 taškų surinko Nikolajus Žmako ir Jeremiah Hillas, pralaimėjusiems Marcusas Thorntonas pelnė 25 taškus.