Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Permės „Parma“ (3/4) komanda, vadovaujama Kazio Maksvyčio, galiausiai patyrė pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje.

Lietuvio auklėtiniai namuose po sunkios kovos 85:90 (27:14, 25:24, 17:20, 16:32) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (5/3) krepšininkams.

Galingai pralaimėjusių gretose žaidė Adas Juškevičius. Gynėjas per 32 minutes pasižymėjo 22 taškais (5/9 dvit., 4/6 trit.), 2 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais, išprovokuota pražanga, 3 klaidomis, pražanga ir 20 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Eigirdas Žukauskas žaidė 31 minutę, per kurią pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Aikštės šeimininkai įspūdingai pradėjo rungtynes ir sugebėjo susikrauti net 15 taškų pranašumą (17:2).

Antrajame kėlinyje atstumas tarp komandų dar labiau išaugo ir pasiekė rekordinę 20 taškų žymą (37:17).

Dar lemiamo ketvirčio pradžioje Permės klubas turėjo dviženklę persvarą (78:68), tačiau jos išsaugoti nepavyko.

Krasnodaro krepšininkai dideliais žingsniais ir toliau artėjo prie oponentų, kol galiausiai persvėrė rezultatą (81:84). Tą padarę išlaikė koncentraciją ir iškovojo pergalę 85:90.

„Parma“: Adas Juškevičius 22 (5/9 dvit., 4/6 trit., 5 rez. perd.), Artiomas Parakhouski 19 (9 atk. kam.), Artiomas Zabelinas 14, Marekas Mejeris ir Aleksandras Platunovas po 11.

„Lokomotiv-Kuban“: Errickas McCollumas 26 (3/10 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud., 5 rez. perd.), Johnathanas Motley 20 (9 atk. kam., 6 kld.), Stantonas Kiddas 18, Gregas Whittingtonas 11 (7 atk. kam.).