Slovėnijoje vykusiose ISU „Danubia“ serijos Europos jaunimo greitojo čiuožimo trumpuoju taku taurės varžybose be apdovanojimų neliko Lietuvos atstovai.

„Junior B“ merginų grupėje bronzos medalį iškovojo Gabija Astrauskaitė. Ji iš viso surinko 29 taškus. G. Astrauskaitė finišavo trečia 500 m distancijoje ir pagerino asmeninį rekordą. Ketvirta ji buvo 1500 m ir 1000 m nuotoliuose.

Pirmąsias dvi vietas užėmė latvės Alina Usatova (63 tšk.) ir Daniela Anikevica (31 tšk.).

Toje pačioje grupėje šešta liko Kotryna Sokolovskytė (6 tšk.). Ji geriausiai pasirodė 1000 m distancijoje, kurioje taip pat buvo šešta.

Adomas Ogulevičius berniukų estafetėje su bendra Lietuvos-Latvijos komanda užėmė antrąją vietą. Adomas taip pat pagerino asmeninius rekordus 500 ir 777 m distancijose, o „Junior D“ grupės bendroje įskaitoje užėmė septintąją poziciją.

Mišrioje estafetėje su Bulgarijos atstovais startavusi Valentina Levickytė užėmė trečiąją vietą.

Varžybose Slovėnijoje dalyvavo 90 čiuožėjų iš 13 valstybių.

Prieš tai Lietuvos čiuožėjai varžėsi 30-osiose „Santa Claus Cup“ varžybose Budapešte (Vengrija). Jose iš viso startavo net 256 sportininkai.

„Junior D“ vaikinų grupėje A. Ogulevičius bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. Jis buvo antras 1000 m distancijoje ir trečias – 777 m varžybose.

Aukščiausia ketvirta vieta šiose varžybose džiaugėsi V. Levickytė („Junior C“), 11-a – K. Sokolovskytė („Junior B“), 12 – G. Astrauskaitė („Junior B“).

Nepasisekė Indrei Milaknytei, kuri patyrė traumą ir negalėjo tęsti varžybų.