Aštuntąją pergalę penkioliktose Vokietijos krepšinio lygos rungtynėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Bonos „Telekom Baskets“ ekipa, kuri svečiuose 86:78 (21:19, 25:21, 16:22, 24:16, ) įveikė Berlyno „Alba“ klubą.

22 minutes aikštelėje praleidęs Benas Veikalas pelnė 12 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 1/4, baudos 3/4) taškų, atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, sykį suklydo bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Simonas Serapinas per 26 minutes taip pat surinko 12 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 2/6, baudos 2/2) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius prasižengė.

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos įžaidėjas Jaredas Jordanas į varovų krepšį įmetė 9 taškus, atkovojo 2 kamuolius bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Telekom Baskets“ ekipa turnyro lentelėje žengia dešimta.