serapinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „serapinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „serapinas“.

Stringančius „Mažeikius“ stiprina Simonas Serapinas ir Darius Pakamanis

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) vis dar be pergalių žygiuojantys Mažeikių „Mažeikiai“ (0-23) sulaukė pastiprinimo. Prie komandos prisijungė 32 metų 197 cm ūgio klaipėdietis Simonas Serapinas. Krepšininkas sezoną pradėjo Veisenfelso „Mitteldeutscher“ komandoje, kuri rungtyniauja aukščiausioje Vokietijos krepšinio lygoje.
2015-01-16

Naudingas lietuvių žaidimas pažymėtas lengva „Budivelnik“ pergale prieš S. Serapino ekipą

Lengvą pergalę Ukrainos pirmenybėse iškovojo du lietuvius su gretose turinti Kijevo „Budivelnik“ (8/3) komanda, kuri namuose 90:70 sutriuškino Mariupolio „Azovmaš“ (8/4) ekipą, kuriai atstovauja Simonas Serapinas. Michailas Anisimovas per 23 minutes pelnė 10 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir 4 sykius prasižengė.
2012-11-03

M. Raduljica tapo S. Serapino komandos draugu

Galingų Eurolygos klubų šią vasarą viliotas Miroslavas Raduljica pasirinko Simono Serapino atstovaujamą Mariupolio „Azovmaš“ komandą. Praėjusį sezoną aukštaūgis atstovavo Belgrado „Partizan“ klubui, o dar visai neseniai buvo laikomas pagrindiniu kandidatu Sienos „Montepaschi“ ekipoje pakeisti Kšyštofą Lavrinovičių. 24 metų 213 cm ūgio krepšininkas Eurolygos turnyre praėjusį sezoną rinko po 5,7 taško, atkovojo po 3,3 kamuolio bei atliko po 0,5 rezultatyvaus perdavimo.
2012-09-22

Lietuviai Bonos komandai surinko 24 taškus

Aštuntąją pergalę penkioliktose Vokietijos krepšinio lygos rungtynėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Bonos „Telekom Baskets“ ekipa, kuri svečiuose 86:78 (21:19, 25:21, 16:22, 24:16, ) įveikė Berlyno „Alba“ klubą. 22 minutes aikštelėje praleidęs Benas Veikalas pelnė 12 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 1/4, baudos 3/4) taškų, atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, sykį suklydo bei 3 sykius pažeidė taisykles.
2011-12-31

„Lietuviškų“ klubų dvikovoje – S. Jasaitis svaidė tritaškius pro šalį

Trečiąjį pralaimėjimą Europos Iššūkio taurės turnyro G grupėje patyrė Simo Jasaičio atstovaujama Ankaros „Turk Telekom“ (2 ir 3) komanda, kuri namuose 81:94 (16:24, 25:21, 17:25, 23:24) nusileido Bonos „Telekom Baskets“ (3 ir 2) klubui su dviem lietuviais. S. Jasaitis per 31 minutę pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir sykį prasižengė.
2011-12-06

Tritaškiais varžovų gynybą daužęs S. Serapinas atvedė komandą į pergalę

Pergalę Vokietijos krepšinio pirmenybių susitikime pasiekė Bonos „Telekom Baskets“ (4 ir 0) klubas su dviem lietuviais, kuris svečiuose 79:64 pranoko Frankfurto „Skyliners“ (2 ir 2) komandą. Benas Veikalas per 29 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dusyk prasižengė.
2011-10-15

B. Veikalas atnešė savo ekipai pirmąją pergalę Vokietijos čempionate

Sėkmingai naująjį Vokietijos čempionatą sezoną pavyko pradėti dviejų lietuvių atstovaujamai Bonos „Telekom Baskets“ (1/0) ekipai, kuri namuose tik po pratęsimo 80:76 (24:16, 13:22, 16:19, 19:15, 8:4) įveikė Miuncheno „Bayern“ (0/1) klubą. Mačo herojumi galima vadinti lietuvių Beną Veikalą, kuris lemiamu momentu pataikė abi baudas ir taip užtvirtino komandos pergalę.