Sėkmingai naująjį Vokietijos čempionatą sezoną pavyko pradėti dviejų lietuvių atstovaujamai Bonos „Telekom Baskets“ (1/0) ekipai, kuri namuose tik po pratęsimo 80:76 (24:16, 13:22, 16:19, 19:15, 8:4) įveikė Miuncheno „Bayern“ (0/1) klubą.

Mačo herojumi galima vadinti lietuvių Beną Veikalą, kuris lemiamu momentu pataikė abi baudas ir taip užtvirtino komandos pergalę.

Jis iš viso rungtynėse per 36 minutes pelnė 16 taškų (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 0/5, baudos 8/9), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą pažeidė taisykles ir sykį suklydo.

Kitas lietuvis - Simonas Serapinas - taip pat buvo naudingas komandai ir per aikštėje praleistas 33 minutes įmetė 11 taškų (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 3/7, baudos 2/2), sugriebė 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams Chrisas Ensmingeris surinko 17 taškų, Zvonko Buljanas pridėjo 14.

Pralaimėjusiems Aleksandaras Nadjfeji įmetė 25 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.