veikalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „veikalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „veikalas“.

B. Veikalas pratęsė sutartį su „Telekom Baskets Bonn“

Benas Veikalas dar dvejiems metams pratęsė bendradarbiavimą su "Telekom Baskets Bonn" klubu iš Vokietijos. Kovingumu, taiklia ranka ir kieta gynyba pasižymintis atakuojantis gynėjas iš Lietuvos jau du sezonus paeiliui su "Baskets Bonn" pasiekė Vokietijos lygos atkrentamąsias varžybas, teigiama pranešime spaudai. 2011-2012 sezone ketvirtfinalyje 1:3 nusileido čempionams Bambergo "Brose Baskets", o šiemet 2:3 – finalininkams Oldenburgo "EWE Baskets" krepšininkams.
2013-06-26

Lietuviai Bonos komandai surinko 24 taškus

Aštuntąją pergalę penkioliktose Vokietijos krepšinio lygos rungtynėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Bonos „Telekom Baskets“ ekipa, kuri svečiuose 86:78 (21:19, 25:21, 16:22, 24:16, ) įveikė Berlyno „Alba“ klubą. 22 minutes aikštelėje praleidęs Benas Veikalas pelnė 12 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 1/4, baudos 3/4) taškų, atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, sykį suklydo bei 3 sykius pažeidė taisykles.
2011-12-31

„Lietuviškų“ klubų dvikovoje – S. Jasaitis svaidė tritaškius pro šalį

Trečiąjį pralaimėjimą Europos Iššūkio taurės turnyro G grupėje patyrė Simo Jasaičio atstovaujama Ankaros „Turk Telekom“ (2 ir 3) komanda, kuri namuose 81:94 (16:24, 25:21, 17:25, 23:24) nusileido Bonos „Telekom Baskets“ (3 ir 2) klubui su dviem lietuviais. S. Jasaitis per 31 minutę pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir sykį prasižengė.
2011-12-06

B. Veikalas atnešė savo ekipai pirmąją pergalę Vokietijos čempionate

Sėkmingai naująjį Vokietijos čempionatą sezoną pavyko pradėti dviejų lietuvių atstovaujamai Bonos „Telekom Baskets“ (1/0) ekipai, kuri namuose tik po pratęsimo 80:76 (24:16, 13:22, 16:19, 19:15, 8:4) įveikė Miuncheno „Bayern“ (0/1) klubą. Mačo herojumi galima vadinti lietuvių Beną Veikalą, kuris lemiamu momentu pataikė abi baudas ir taip užtvirtino komandos pergalę.