Belgrado „Partizan“ klubas dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė dviem pergalėmis. Ketvirtadienio vakarą namuose žaidę Serbijos krepšininkai 82:69 (20:25; 19:19; 22:18; 21:7) nugalėjo Milano „Emporio Armani“ krepšininkus.

Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą savo rankose laikė svečiai iš Milano.

Trečiajame kėlinyje po atkarpos 11-0 šie netgi pirmavo 15 taškų skirtumu (45:60).

Nepaisant to, pažadinti aikštės šeimininkai dar prieš lemiamą kėlinį susikaupė ir deficitą nurėžė iki minimalaus (61:62).

Ketvirtajame kėlinyje pastarieji visiškai surakino oponentus. Serbijos klubas sudavė smūgį 15-0 ir pats susikrovė dviženklį pranašumą (76:64).

Milano krepšininkai per pirmąsias septynias ketvirčio minutes buvo pelnę vos 4 taškus ir toks pasirodymas neleido siekti pergalės Belgrade – 82:69.

Belgrado krepšininkus į priekį vedė Kevinas Punteris, kuris surinko 19 taškų ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu svečių gretose rezultatyviausias buvo Shavonas Shieldsas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus.

Primename, kad praėjusiame ture „Partizan“ 89:85 nugalėjo Monako „AS Monaco“ klubą. Tuo tarpu Milano krepšininkai 84:91 nusileido Miuncheno „Bayern“ klubui.

„Partizan“: Kevinas Punteris 19 (3/4 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), Bruno Caboclo 16 (3/3 trit.), Zachas LeDay 15, Jamesas Nunnally 10, Alenas Smailagičius 9, Perry Dozieras 8.

„Emporio Armani“: Shavonas Shieldsas 19 (0/2 dvit., 5/10 trit., 4/4 baud.), Maodo Lo 12 (5 rez. perd.), Nicolo Melli 9, Stefano Tonutas 8, Diego Flaccadori 6.