Ketvirtadienio vakarą Berlyno ALBA savo namų arenoje susitiko su svečiais iš Stambulo. Shane'o Larkino sukurto šou dėka „Anadolu Efes“ 97:89 (22:15; 15:25; 27:25; 33:24) palaužė charakterį ir kovingumą demonstravusius šeimininkus ir įsirašė pergalę.

Likus pus 6 minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (78:78), tačiau Turkijos klubas spurtavo 7:0 ir susikrovė apčiuopiamą pranašumą (85:78).

Visgi po Johanneso Thiemanno taškų šeimininkai sugrįžo į kovą (82:85), tačiau Shane'as Larkinas atsakė tuo pačiu ir likus 2 minutėms persvara vėl išaugo (89:82). Netrukus Dariusas Thompsonas baudomis likus pusantros minutės įtvirtino pergalę (91:82).

Stambulo komandą į priekį vedė neįtikėtinai pasirodęs S. Larkinas, kuris surinko 32 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir padavė 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu šeimininkų gretose siautėjo karjeros rungtynes sužaidęs Johannesas Thiemannas, kurio sąskaitoje – 31 taškas, 6 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Šiose rungtynėse „Anadolu Efes“ vertėsi be Willo Clyburno, Rodrigue'o Beaubois, Tiboro Pleisso, Elijah Bryanto, Dereko Williso, Ante Žižičiaus ir Erkano Yilmazo.

Tuo tarpu šeimininkams nepadėjo Sterlingas Brownas, Žiga Samaras, Louisas Olinde ir Matto Thomasas.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 32 (4/5 dvit., 5/9 trit., 9/9 baud., 9 išpr. praž., 41 n. b.), Mike'as Daumas 17 (5/7 trit.), Dariusas Thompsonas (8 rez. perd.) ir Tyrique'as Jonesas po 13, Danas Oturu 10, Justusas Hollatzas 9 (8 rez. perd.).

ALBA: Johannesas Thiemannas 31 (10/12 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud., 40 n. b.), Gabriele Procida 16 (4/6 trit.), Matteo Spagnolo (5 rez. perd.) ir Timas Schneideris (7 atk. kam.) po 12, Malte Delow 5.

Primename, kad praėjusiame ture ALBA namuose 64:62 nugalėjo Kauno „Žalgirį“, o „Anadolu Efes“ savo namų arenoje 71:68 nukovė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus.