Ketvirtadienio vakarą Atėnuose įvyko intriguojantis mūšis tarp Eurolygos komandų. Išvykoje rungtyniavusi Madrido „Real“ sugebėjo palaužti Mariaus Grigonio „Panathinaikos“ ir 90:78 (24:23; 22:22; 26:10; 18:23) įsirašė pergalę.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai dar nežymiai pirmavo (51:48), tačiau netrukus sekė Eurolygos čempionų įspūdinga atkarpa 22-1, po kurios atstumas tarp komandų išaugo iki 18 taškų (52:70).

Po tokio smūgio Atėnų klubas per likusį kėlinį jau neatsigavo. Nors varžovai buvo pristabdyti, tačiau skirtumas – pernelyg didelis ir pergale džiaugėsi ispanai – 78:90.

Madrido komandą į priekį vedė Mario Hezonja, surinkęs 19 taškų, 1 atkovotą kamuolį ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Kendrickas Nunnas, kurio sąskaitoje – 24 taškai, 3 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

M. Grigonis šiose rungtynėse neblizgėjo, tačiau per 24 minutes ir 34 sekundes surinko 3 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 24 (6/12 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), Mathiasas Lessortas 18, Kostas Mitoglou 15 (9 atk. kam.), Kostas Sloukas 6, Jerianas Grantas 5, Luca Vildoza 4.

„Real“: Mario Hezonja 19 (5/8 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), Gabrielis Deckas 16, Džananas Musa 14 (4/9 trit.), Sergio Llullas 11 (3/4 trit.), Walteris Tavaresas 10 (9 atk. kam.), Facundo Campazzo 8 (6 rez. perd.).

Primename, kad praėjusiame Eurolygos ture Madrido krepšininkai 99:100 apmaudžiai nusileido Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkams. Tuo tarpu Atėnų klubas 87:92 nusileido Belgrado „Partizan“.