Anglijos „Premier“ lygos lyderių trejete besilaikantys Brendano Rodgerso vadovaujami „Leicester City“ be jokio gailesčio sutriuškino „Newcastle United“, kuriuos įveikė rezultatu 5:0.

„Lapės“ greitai išsiveržė į priekį ir tai padarė jau 16-ą minutę, kuomet Ricardo Pereira sėkmingai prasibrovė iškart pro kelis varžovų gynėjus ir nuginklavo vartininką.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Newcastle United“ dar ir liko mažumoje, kadangi Isaacas Haydenas buvo nubaustas raudona kortele ir išvytas iš aikštės.

Antrajame kėlinyje „Newcastle United“ skaudžiai pajautė vieno žaidėjo trūkumą ir praleido dar kelis įvarčius.

54-ą minutę Jamie Vardy atliko gerą smūgį vienu lietimu, kurio vartininkas atlaikyti nesugebėjo. Dar po trijų minučių jam ir vėl teko traukti kamuolį iš vartų tinklo, tačiau įvartį į savus vartus pasiuntė ne varžovas, o savo komandos futbolininkas Paulas Dummettas.

64-ą minutę varžovų triuškinimą pratęsė J.Vardy, kuris išnaudojo jam skirtą komandos draugo perdavimą ir smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus – 4:0. Jau besibaigiant rungtynėms dar vienu įvarčiu pasižymėjo ir Wilfredas Ndidi.

Tai buvo ketvirta „Leicester City“ pergalė per septynerius turus, kuri leido jiems pakilti į trečią turnyro lentelės vietą. Pralaimėjimus renkantys „Newcastle United“ šiuo metu yra priešpaskutiniai.