Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykęs Madrido derbis tarp „Atletico“ ir „Real“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Joao Felixas 8-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Thomasas 30-ąją minutę ieškodamas baudos aikštelėje Koke atliko per stiprų perdavimą ir „Atletico“ ataka nutrūko.

J.Felixo 39-ąją minutę dar vienas smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Toni Kroosas 41-ąją minutę pabandė įveikti vartininko gynybą, tačiau Janas Oblakas sėkmingai sureagavo į smūgį ir atrėmė kamuolį.

Puikia proga pasižymėti antrojo kėlinio pradžioje nepasinaudojo Garethas Bale‘as, pastarojo smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė.

Casemiro 64-ąją minutę atliko galingą baudos smūgį iš 28-erių metrų, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.

Saulis 73-ąją minutę pasinaudojo komandos draugo pakeltu kampiniu ir atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Karimas Benzema 75-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau „Atletico“ vartų sargas Janas Oblakas sėkmingai atrėmė kamuolį.