„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje 3:1 nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus.

Ilkay‘aus Gundogano 12-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Lucasas Digne 14-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Gabrielis Jesusas 25-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojęs Dominicas Calvertas-Lewinas 33-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

I.Gundoganas nepasinaudojo puikia proga pasižymėti šiose rungtynėse, pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Yerry Mina 55-ąją minutę atsidūręs baudos aikštelėje atliko pavojingą smūgį, tačiau nuostabiai pasirodęs Edersonas atrėmė kamuolį.

Baudos aikštelėje perdavimo sulaukęs Raheemas Sterlingas 60-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Riyadas Mahrezas 71-ąją minutę nuostabiu baudos smūgiu persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

Raheemas Sterlingas 84-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.