26
„Leicester City“ – „Sevilla“ 2:0 (nuotr. SCANPIX)

Antradienį į UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį užtikrintai žengė Turino „Juventus“ (Italija). Ten pirmąkart pateko ir praėjusiame sezone futbolo pasaulį sudrebinusi, Anglijos „Premier“ lygą laimėjusi, „Leicester City“.

26

„Leicester City“ padėjo Samiras Nasri ir Kasperas Schmeichelis

„Leicester City“ namie 2:0 (1:0) nugalėjo „Sevilla“. Pirmoji dvikova Ispanijoje baigėsi šeimininkų pergale 2:1.

Antradienį pačioje rungtynių pradžioje pavojingą „Sevilla“ saugo Samiro Nasri smūgį atrėmė šeimininkų vartininkas Kasperas Schmeichelis.

27-ąją minutę „Leicester City“ išsiveržė į priekį. Juos ten, kaip ir prieš rungtynes į aikštę, išvedė kapitonas – Wesas Morganas. Anglas kamuolį į vartus nukreipė po standartinės padėties (1:0).

Antrojo kėlinio pradžioje tolimu ir itin galingu smūgiu rezultatą galėjo išlyginti Sergio Escudero. Ispanas pataikė į skersinį.

„Neįmuši tu – įmuš tau“. Auksinė futbolo taisyklė bemat pasitvirtino. 56-ąją minutę baudos aikštelėje kamuolys atšoko laisvam Marcui Albrightonui. Šis, netrukdomas, patupdė kamuolį vartų tinkle (2:0).

74-ąją minutę svečių situacija dar labiau komplikavosi. S. Nasri ir Jamie Vardy pasibadė galvomis bei buvo nubausti geltonomis kortelėmis. S. Narsi tai buvo antroji. „Sevilla“ prancūzui teko palikti aikštę.

Atrodė, kad ispanai gali išsigelbėti. 79-ąją minutę už K. Schmeichelio pražangą prieš Vitolo skirtas 11 metrų baudinys. Tačiau K. Schmeichelis įvarčio praleisti nebuvo linkęs – danas atrėmė prastą Steveno N'Zonzi smūgį.

„Sevilla“ rungtynes baigė ne tik be S. Nasri, o ir vyriausiojo trenerio Jorge Sampaoli. Strategas už aistras pašalintas iš techninės zonos.

Intrigą nužudė 11 metrų baudinys

Turino „Juventus“ namie 1:0 (1:0) nugalėjo „Porto“. Pirmosios rungtynės Portugalijoje baigėsi italų pergale 2:0.

Antradienį šeimininkai mačą pradėjo pora grėsmingesnių reidų. Labiausiai įsiminė aukštas perdavimas Mario Mandžukičiui, po kurio puolėjas smūgiavo į vartų vidurį – Ikerui Casillasui į rankas. Taip pat – Gonzalo Huguiaino perdavimas, po kurio kamuolį lietė, bet į vartus nenukreipė Paulo Dybala.

Argentinietis savo tikslą pasiekė 42-ąją minutę. Jis nuo 11 metrų žymos mušė į dešinę, I. Casillasas krito į kairę (1:0). Baudinys skirtas už Maximiliano Pereira žaidimą rankomis baudos aikštelėje. Gynėjas taip atmušė G. Higuiaino smūgį ir buvo pašalintas iš aikštės.

„Porto“, nepaisant to, kad žaidė mažumoje, turėjo pora puikių šansų. Abu – po atakų kairiuoju kraštu. Tačiau nei Francisco Soaresui, nei po keitimo pasirodžiusiam Diogo Jotai įmušti nepavyko. Futbolininkai nepataikė į vartus.