Pirmąją pergalę Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione iškovojo Vilniaus VNA ekipa, kuri Kaune rezultatu 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) įveikė Kėdainių LRK komandą.

Vilniečiai iki šios dvikovos čempionate teturėjo vieną tašką, kurį iškovojo po baudinių serijos pralaimėję būtent LRK ekipai, tad buvo pilni ryžto pasiekti revanšą.

Pirmajame kėlinyje dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą išnaudojo Ilja Četvertakas (16:22 min., Danielius Nomanovas).

Skirtumą iki triuškinamo VNA padidino po D.Nomanovo ir Kosto Kirilovo įvarčių, tačiau LRK nepasidavė.

Trečiajame kėlinyje 54 minutę Lukas Burneika sušvelnino skirtumą iki 1:3 (53:47 min., Marius Černiauskas, Raimundas Štrimaitis). Daugiau kėdainiečiai varžovams nieko priešpastatyti negalėjo.

VNA iškovojo pirmąją pergalę sezone ir pakilo į antrąją aukščiausiojo diviziono vietą.

LRK – VNA 1:3 (0:1, 0:2, 1:1).

LRK: L.Burneika 1 įvartis.

VNA: I.Četvertakas, D.Nomanovas, K.Kirilovas po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 5 5 5 0 0 31:12 15 2. Vilniaus VNA 4 1 0 1 2 10:18 4 3. Kėdainių LRK 3 0 1 0 2 6:12 2 4. Kaliningrado „Delovaja rus“ 2 0 0 0 2 9:14 0

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje antrą pergalę penktose rungtynėse iškovojo Vilniaus „Vilkai“, kurie po atkaklios kovos rezultatu 4:3 (2:0, 1:0, 1:3) nugalėjo dukart konferencijos čempionus Vilniaus „Ober-Haus“ komandą.

Įtemptoje dvikovoje nuo pat pradžių geriau sekėsi „Vilkams“, kurie jau pirmojo kėlinio pradžioje pasiuntė varžovus į nokdauną, kai Anatolijus Jermakovas (00:43 min., Dmitrijus Bulgakovas) ir Gintas Tamašauskas (01:04 min., Jurijus Hardikovas) per pirmąją minutę pribloškė „Ober-Haus“ dviem įvarčiais.

Panašiai prasidėjo ir antrasis kėlinys ir Vytautas Staugaitis (20:54 min., Bogdanas Četvertakas) padidino rezultatą iki 3:0. Tačiau aikštelėje ir toliau vyravo lygi kova ir „Ober-Haus“ nesudėjo ginklų.

Intrigą ant ledo bandė grąžinti Andrejus Silinas, trečiojo kėlinio pradžioje sumažinęs rezultatą iki 1:3 (44:28 min., Ivanas Reisas, Jevgenijus Kirilovas).

Kėlinio viduryje už muštynes rungtynių nuobaudą gavo „Ober-Haus“ puolėjas Robertas Fedorovičius, o komandos apsikeitė įvarčiais – 4:2. Iki dvikovos pabaigos likus 02:12 min. Rolandas Bukauskas sušvelnino „Ober-Haus“ atsilikimą iki 3:4 ir padidino įtampą aikštelėje iki maksimumo. Jos neišlaikė „Ober-Haus“ žaidėjas Karolis Ašmontas užsidirbęs 2 minučių nuobaudą už muštynes ir 10 minučių baudą už keiksmažodžius teisėjų atžvilgiu gavęs „vilkas“ B.Četvertakas.

Tai nepadėjo nė vienai komandai įmušti dar vieną įvartį ir sunkią pergalę iškovojo „Vilkai“.

„Ober-Haus“ – „Vilkai“ 3:4 (0:2, 0:1, 3:1).

„Ober-Haus“: R.Bukauskas 2, A.Silinas 1 įvartis.

„Vilkai“: A.Jermakovas, G.Tamašauskas, V.Staugaitis, V.Paražinskas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 5 4 0 1 0 42:14 13 2. Rokiškio „Rokiškis“ 4 3 0 0 1 21:9 9 3. Vilniaus „Ice Wind“ 5 3 0 0 2 17:16 9 4. Vilniaus „Vilkai“ 4 2 1 0 2 14:14 8 5. Vilniaus OH 4 1 1 0 2 14:15 5 6. Juodupės „Juodupė“ 3 1 0 1 1 9:10 4 7. Vilniaus „Meteoras“ 4 1 0 0 3 10:27 3 8. Vilniaus „Hockey Punks“ 4 0 0 0 4 4:26 0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.