vna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vna“.

Ledo ritulio čempionato bronza – Vilniaus VNA komandai

Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamame atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate sekmadienį žaidžiami lemiami sezono susitikimai. Pirmieji į kovą dėl medalių stojo Kėdainių LRK ir Vilniaus VNA klubai, patyrę pralaimėjimus finalinio ketverto pusfinaliuose. Dvikovoje dėl trečiosios vietos Elektrėnuose VNA 5:3 (0:2, 2:0, 3:1) palaužė Kėdainių LRK ir užėmusi trečiąją vietą pirmą kartą iškovojo medalius, teigiama pranešime spaudai.
2013-03-24

Ledo ritulio čempionate – Rusijos klubo pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono rungtynėse Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ekipa Vilniuje 9:3 (2:1, 2:0, 5:2) įveikė sostinės VNA komandą ir pakilo į antrąją diviziono vietą, teigiama pranešime spaudai. Rusijos komanda nė karto neleido pirmauti lietuviams, kurie turėjo šansų pakreipti rungtynių eigą sau naudinga linkme.
2013-02-09

„Energija“ tik po atkaklios kovos įveikė vilniečius

Elektrėnų „Energija“ toliau žengia be pralaimėjimų Lietuvos ledo ritulio čempionate. Aukščiausioje diviziono komandų kova Vilniuje buvo atkakliausia tarpusavio šį sezoną. Vilniaus „Vna“ ledo ritulininkai jau pirmąją minutę išsiveržė į priekį (0,47 min.
2013-02-07

„Energija“ vilniečiams – neįkandamas riešutėlis

Nacionalinės ledo ritulio lygos Aukščiausiojo diviziono reguliariojo čempionato rungtynėse Elektrėnų „Energija“ ir toliau žengia užtikrintai, šįkart rezultatu 7 – 3 (2 – 0, 4 – 2, 1 – 1) nugalėjo antroje turnyrinės lentelės vietoje esančius Vilniaus „VNA“ ledo ritulininkus. Rungtynes Elektrėnų ledo rūmuose stebėjo 732 žiūrovai, teigiama pranešime spaudai.
2012-12-20

„Energijos“ lyderis D. Kulevičius: rungtynės su vilniečiais bus nenuspėjamos

Lietuvos ledo ritulio čempionatas įsibėgėja ir tampa vis įdomesnis, komandos kaskart sukuria intrigų. Elektrėnų „Energija“ ledo ritulio klubas šį trečiadienį jau trečią kartą sezone susitiks su Vilniaus „VNA“ ekipa, kurios pagrindą sudaro jaunių ir jaunimo rinktinių nariai, keletas nacionalinės rinktinės patirties turinčių atstovų.
2012-12-18

Lietuvos ledo ritulio čempionate – dar viena Vilniaus VNA komandos pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione trečią kartą šį sezoną tarpusavyje susitiko Vilniaus VNA ir Kėdainių LRK ekipos, praneša hockey.lt. Šįkart rezultatu 4:3 (1:2, 0:0, 2:1, 0:0, 1:0), antrą kartą iš eilės, po baudinių serijos pergalę šventė VNA jaunimas. Pirmieji dvikovoje į priekį išsiveržė Vilniaus VNA ekipos žaidėjai, kuomet 7 rungtynių minutę Edgaras Protčenka pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Kėdainių klubas varžovus vijosi neilgai.
2012-11-29

Ledo ritulio čempionate – pirmoji VNA pergalė

Pirmąją pergalę Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione iškovojo Vilniaus VNA ekipa, kuri Kaune rezultatu 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) įveikė Kėdainių LRK komandą.   Vilniečiai iki šios dvikovos čempionate teturėjo vieną tašką, kurį iškovojo po baudinių serijos pralaimėję būtent LRK ekipai, tad buvo pilni ryžto pasiekti revanšą. Pirmajame kėlinyje dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą išnaudojo Ilja Četvertakas (16:22 min.
2012-11-21

Lietuvos ledo ritulio čempionate – penkta iš eilės Elektrėnų „Energijos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiojo diviziono rungtynėse lazdas surėmė Lietuvos ledo ritulio dabartis ir ateitis. Lietuvos ledo ritulio rinktinės pagrindą sudarantys Elektrėnų „Energijos“ žaidėjai rungtynėse su U-18 jaunių rinktinės pagrindą sudarančiu Vilniaus VNA klubu iškovojo pergalę rezultatu 5:1 (0:1, 3:0, 2:0). „Energijos“ ledo ritulininkai vos prieš keletą dienų grįžo iš Vengrijos, kur olimpinėje atrankoje kovėsi po Lietuvos vėliava.
2012-11-15

Ledo ritulio čempionate – Vilniaus VNA staigmena

Vieną didžiausių šio sezono sensacijų pateikė Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono Vilniaus VNA komanda, kuri 5:4 (3:1, 1:3, 1:0) nugalėjo Kėdainių LRK komandą, praneša hockey.lt. Ik šios dvikovos VNA ekipa savo sąskaitoje turėjo vienintelę pergalę per vienuolika rungtynių. Jauna VNA ekipa pirmajame kėlinyje pribloškė varžovus savo tempu ir pirmavo 3:1. Vos kiek vyresnė LRK ekipa antrajame kėlinyje prisiminė kaip žaidžiamas ledo ritulys ir rezultatą išlygino.
2012-02-22

NLRL čempionate aršėja kova dėl vietos ketvertuke

Dar vieną pergalę atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo Kėdainių LRK komanda, kuri rezultatu 8:2 (4:0, 0:0, 4:2) nugalėjo Vilniaus VNA ledo ritulininkus, praneša hockey.lt. Trečią pergalę iš eilės iškovoję kėdainiečiai dvikovoje didesnių problemų neturėjo. Jau pirmajame kėlinyje susikrovę solidžią persvarą, LRK žaidėjai vėliau ilgai nepelnė įvarčių.