Nacionalinės ledo ritulio lygos Aukščiausiojo diviziono reguliariojo čempionato rungtynėse Elektrėnų „Energija“ ir toliau žengia užtikrintai, šįkart rezultatu 7 – 3 (2 – 0, 4 – 2, 1 – 1) nugalėjo antroje turnyrinės lentelės vietoje esančius Vilniaus „VNA“ ledo ritulininkus. Rungtynes Elektrėnų ledo rūmuose stebėjo 732 žiūrovai, teigiama pranešime spaudai.

Rungtynių pirmasis kėlinys priklausė elektrėniškiams, kurie į savo vartų plotą „leido“ varžovams mesti tik kartą, o patys atliko tiek metimų, kiek užtektų visoms rungtynėms. Patikimai vilniečių vartus saugojo būtent „Energijos“ paskolintas neribotam laikui vartininkas D.Žukovas. Po pirmųjų dvidešimt minučių rezultatas 2 – 0, pasižymėjo D.Kulevičius ir A.Židkovas.

Antroje rungtynių dalyje labiau sukruto vilniečiai, kuriems pavyko pasiekti du įvarčius, tačiau šeimininkai atsakė keturiais. Trečiąjį kėlinį A.Aleinikovą vartuose pakeitė N.Dauksevičius. Rungtynės baigėsi užtikrinta „Energijos“ pergale 7 – 3!

Elektrėnų „Energija“ vyr. treneris Sergej Krumkač:

„Visų pirma noriu padėkoti komandai, kuri išėjo labai nusiteikusi rungtynėms ir vykdė planą, kuris buvo pateiktas. Žaidėme be daugiau nei vieno penketo žaidėjų, todėl nemažas krūvis teko gynėjams. Labai trūko sėkmės realizuojant įvarčius, nes pagal galimybes vien pirmajame kėlinyje turėjome pasiekti mažiausiai penkis įvarčius, o per visas rungtynes progų sukūrėme tiek, kad užtektų keliems susitikimams į priekį. Dabar ruošiamės artėjančioms rungtynėms su „LRK Kėdainiai“ ir gruodžio 27 su Baltarusijos čempionato vienais lyderių Gardino „Neman“ komanda“.

Po šešių sužaistų reguliariojo Lietuvos čempionato rungtynių Elektrėnų „Energija“ su aštuoniolika taškų, nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo yra absoliuti lyderė.

Elektrėnų „Energija“ - Vilniaus „VNA“ 7 – 3 (2 – 0, 4 – 2, 1 – 1). Elektrėnų „Energija“: D.Kulevičius – 2 įv., A.Židkovas, L.Veželis, D.Vaiciukevičius, Š.Kuliešius, A.Visockas – po įv. Vilniaus „VNA“: I.Četvertak, V.Sevruk, D.Nomanov – po įv.