Penki Lino Kleizos taškai per paskutiniąją Eurolygos „Top 16“ etapo ketvirtojo turo E grupės rungtynių minutė atnešė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (1/3) komandai pirmąją pergalę antrajame etape. Lietuvio atstovaujama ekipa savo aikštelėje 77:72 (23:11, 16:17, 17:22, 21:22) nugalėjo Atėnų „Panathonaikos“ (3/1) klubą su Jonu Mačiuliu.

Nors aikštės šeimininkai pirmoje mačo pusėje buvo įgiję net trylikos taškų persvarą (32:19), po didžiosios pertraukos aikštelėje jau dominavo „Panathinaikos” klubas. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Dimitris Diamantidis tritaškiu baigė svečių spurtą 8:2 ir po labai ilgos pertraukos atstatė pusiausvyrą – 58:58. Negana to, į du L.Kleizos baudų metimus tritaškiu atsakė Michaelas Bramosas ir Atėnų komanda persvėrė rezultatą savo naudai – 61:60.

Prasidėjus priešpaskutinei minutei rezultatas ir vėl buvo lygus (67:67), tačiau Omeras Onanas pataikė vieną baudos metimą, o L.Kleiza tritaškiu padidino „Fenerbahce Ulker“ atotrūkį iki keturių taškų 71:67.

Per likusį laiką L.Kleiza dar pataikė iš vidutinio nuotolio, o fantastiškas M.Bramoso tritaškis situacijos jau nepakeitė. L.Kleiza per 19 minučių surinko 13 (dvitaškiai 3/3, tritaškiai 1/4, baudos 4/4) taškų, atkovojo kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 3 sykius prasižengė. Svečių komandai atstovaujantis J.Mačiulis per 23 minutes pelnė 7 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 1/5) taškus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles.

„Fenerbahce Ulker“: B.Bogdanovičius 15 (dvitaškiai 5/7), N.Bjelica ir L.Kleiza – po 13, E.Preldžičius 12 (6 atk. kam.), B.McCalebbas 10 (7 atk. kam.).

„Panathinaikos“: R.Curry 14 (dvitaškiai 3/3, tritaškiai 2/6), L.Mavrokefalidis 11 (baudos 7/7), M.Bramosas (tritaškiai 3/5, 5 atk. kam.) ir D.Diamantidis (tritaškiai 3/9, 8 rez. perd., 7 išprov. praž.) – po 9.