• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Išaušo dar vienas atrankinių plaukimų rytas Pasaulio plaukimo čempionate. Dohoje (Katare) šįryt į baseiną šoko keturi lietuviai. 

Išaušo dar vienas atrankinių plaukimų rytas Pasaulio plaukimo čempionate. Dohoje (Katare) šįryt į baseiną šoko keturi lietuviai. 

REKLAMA

Pirmoji iš Lietuvos plaukikų pasirodė Smiltė Plytnykaitė. 100 m laisvuoju stiliumi 17-metė įveikė per 56.34 sek., bendroje įskaitoje liko 25-a ir į pusfinalį nepateko. 

S. Plytnykaitei priklauso šios rungties Lietuvos moterų rekordas – 54,74 sek. Su tokiu rezultatu lietuvė šįryt būtų užėmusi 12-ą vietą. Vietą tarp 16-os pusfinalio dalyvių garantavo 55,21 sek.

Kiek vėliau Erikas Grigaitis išbandė savo jėgas 200 m plaukimo nugara rungtyje. Jis distanciją nuplaukė per 2 min. 01.32 sek. ir savo atrankos plaukime buvo 7-as. Bendroje įskaitoje toks rezultatas jam užtikrino 20 vietą, todėl iki pusfinalio jam taip pat pritrūko.   

E. Grigaitis greičiausiai šį nuotolį yra nuplaukęs per 1 min. 59,82 sek., o vietą pusfinalyje užtikrino 1 min. 59,38 sek. rezultatas.

REKLAMA
REKLAMA

Ketvirtąją vietą 100 m krūtine plaukime užėmusi Kotryna Teterevkova šįkart atrankoje varžėsi dvigubai ilgesnėje distancijoje. Savo atrankoje lietuvė buvo tarp lyderių ir, distanciją įveikusi per 2 min. 25.09 sek., buvo antra. 

REKLAMA

Bendroje įskaitoje tai jai garantavo trečią vietą ir bilietą į pusfinalį. Dėl patekimo į finalą K. Teterevkova varžysis šiandien, apie 19.19 val.  

Už lietuvę ryte greičiau plaukė tik airė Mona Mc Sharry (2 min. 24.82 sek.) ir atrankos lydere tapusi amerikietė Kate Douglass (2 min. 24.15 sek.).

Paskutinis iš lietuvių atrankoje pasirodęs Andrius Šidlauskas varžėsi 200 m krūtine rungtyje. Antroje distancijos dalyje sulėtėjęs lietuvis šį atstumą nuplaukė per 2 min. 14.28 sek. ir bendroje įskaitoje liko 19. Į pusfinalį A. Šidlauskas, deja, neprasibrovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų