Erikas Grigaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Erikas Grigaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Erikas Grigaitis“.

Plaukimo čempionate Belgijoje – Eriko Grigaičio auksas

Antverpene vykstančiame atvirajame Belgijos plaukimo čempionate sekmadienį vyrų 200 m plaukimo nugara finale aukso medalį iškovojo 21-erių kaunietis Erikas Grigaitis. Lietuvos plaukikas finale atplaukė pirmas, distanciją įveikęs per 2 min. 1,31 sek. Vos 0,01 sek. lėčiau E. Grigaitis plaukė šiemet vykusiame pasaulio čempionate, o asmeninis jo karjeros rekordas yra 1 min. 59,82 sek. Antras finišavo prancūzas Jules Andre (2 min. 3,50 sek.
2024-04-21

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose varžybose jau iškovojęs kaunietis Erikas Grigaitis. Lietuvos plaukikas atrankoje nuotolį įveikė per 2 min. 2,95 sek. ir užėmė pirmąją vietą. Antras tarp 78 dalyvių buvo prancūzas Jules Andre (2 min. 4,01 sek.), o trečią geriausią rezultatą užfiksavo dar vienas lietuvis Kajus Stankevičius (2 min. 4,89 sek.
54
2024-04-21

Belgijos plaukimo čempionate – Andriaus Šidlausko aukso medalis, Erikas Grigaitis pelnė sidabrą

Penktadienį Antverpene vykstančiame atvirame Belgijos plaukimo čempionate aukso medalį iškovojo Andrius Šidlauskas (Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“). Ryte pirmu numeriu į vyrų 100 m plaukimo krūtine finalą patekęs Lietuvos plaukikas greičiausias buvo ir vakare, kai nuotolį įveikė per 1 min. 0,02 sek. ir užtikrintai nugalėjo visus varžovus. Antras finišavo belgas Charlesas Grondelis (1 min. 1,60 sek.), trečias atplaukė prancūzas Clementas Bidardas (1 min. 1,90 sek.
947
2024-04-19

Kotryna Teterevkova pasaulio čempionate užtikrintai įplaukė į pusfinalį, kiti lietuviai atrankų neįveikė

Išaušo dar vienas atrankinių plaukimų rytas Pasaulio plaukimo čempionate. Dohoje (Katare) šįryt į baseiną šoko keturi lietuviai.  Pirmoji iš Lietuvos plaukikų pasirodė Smiltė Plytnykaitė. 100 m laisvuoju stiliumi 17-metė įveikė per 56.34 sek., bendroje įskaitoje liko 25-a ir į pusfinalį nepateko.  S. Plytnykaitei priklauso šios rungties Lietuvos moterų rekordas – 54,74 sek. Su tokiu rezultatu lietuvė šįryt būtų užėmusi 12-ą vietą.
2024-02-15

Netikėta staigmena: Rūta Meilutytė nusileido Kotrynai Teterevkovai ir liko už pusfinalio borto

Dohoje (Kataras) tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas, kuriame pirmadienį startuos 4 lietuviai. 100 m krūtine atrankoje pirmadienio rytą startavo Kotryna Teterevkova ir Rūta Meilutytė. Abi plaukikės dalyvavo tame pačiame plaukime, tačiau į pusfinalį pateko tik K. Teterevkova. R. Meilutytė finišavo per 1:07,79 min. ir užėmė 6-ą vietą, o K. Teterevkova finišavo per 1:06,85 min. ir liko antra. Bendroje įskaitoje K. Teterevkova liko 6-ta, o R. Meilutytė 17-ta.
2024-02-12

Paaiškėjo Lietuvos plaukimo rinktinės sudėtis artėjančiam pasaulio čempionatui

Vasario 2–18 dienomis Kataro sostinėje Dohoje vyksiančiame „World Aquatics“ pasaulio čempionate Lietuvai atstovaus 15 sportininkų. Asociacijos „LTU Aquatics“ vykdomojo komiteto nutarimu į Dohą vyks 13 plaukikų ir du šuolininkai į vandenį. Plaukimo varžybose, kurios prasidės vasario 11 dieną, dalyvaus čempionato „A“ normatyvus sėkmingai įvykdę Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas ir Mantas Kaušpėdas.
2024-01-02

Rapšys Budapešte pasipuoš sidabru – iki „trigubos karūnos“ pritrūko nedaug

Sekmadienio vakarą Budapešte (Vengrija) paskutiniame pasaulio taurės finale dalyvavo du lietuviai – Erikas Grigaitis ir Danas Rapšys.  D. Rapšys 200 m laisvuoju stiliumi savo finale įveikė per 1:45.72 min. ir užėmė antrą vietą. Lietuvis šios rungties aukso medalius iškovojo Atėnuose ir Berlyne, todėl turėjo galimybę iškovoti vadinamąją „trigubą karūną“. Visgi iki tokio pasiekimo panevėžiečiui pritrūko 0.3 sekundės.
67
2023-10-22

Pasaulio taurės etape Rapšys užtikrintai pateko į dar vieną finalą, Meilutytė atrankoje nepasirodė

Šeštadienį Budapešte (Vengrija) tęsiasi trečiasis ir paskutinis šio sezono Pasaulio plaukimo taurės etapas, kuriame varžėsi ir šeši lietuviai. Tiesa, į finalą šįkart pateko tik vienas Lietuvos sportininkas. Pirmasis šįryt savo pasirodymą pradėjo Erikas Grigaitis, kuris 50 m distanciją nugara įveikė per 26,28 sek. Šio rezultato lietuviui neužteko tam, kad patektų į finalą. Bendroje įskaitoje jis liko 18-oje vietoje.
2023-10-21

Finaliniame Pasaulio plaukimo taurės etape Rapšys ir Meilutytė pretenduos į trigubas karūnas

Penktadienį Vengrijos sostinėje Budapešte prasidės paskutinis šio sezono „World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės etapas. Savaitgalį „Duna Arena“ baseine čia varžysis ir būrys Lietuvos plaukikų. Iš Atėnų į Budapeštą atvyko Rūta Meilutytė, Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas, o prie jų šįkart prisijungs Erikas Grigaitis, Agnė Šeleikaitė ir Saverio Vitas Multinas. Geriausiai iš lietuvių šis Pasaulio taurės sezonas klostosi D. Rapšiui.
2023-10-19

Dar du sėkmingi Lietuvos plaukikų startai Fukuokoje – Teterevkova ir Savickas varžysis pusfinaliuose

Ankstų ketvirtadienio rytą Fukuokoje (Japonija) skirtingose rungtyse startavo dar trys Lietuvos plaukikai, iš kurių du prasibrovė į pusfinalius. 200 m krūtine plaukime startavo Kotryna Teterevkova, kuri užfiksavo penktą geriausią laiką (2 min 24,87 sek.) tarp savo atrankos plaukikių ir ketvirtadienio popietę varžysis antrame pusfinalyje. Atranka nebuvo baisi ir 200 m krūtine plaukusiam Aleksui Savickui. Jis savo atrankos plaukime užfiksavo ketvirtą geriausią laiką (2 min. 09,66 sek.