Erikas Grigaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Erikas Grigaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Erikas Grigaitis“.

Plaukimo čempionate Belgijoje – Eriko Grigaičio auksas

Antverpene vykstančiame atvirajame Belgijos plaukimo čempionate sekmadienį vyrų 200 m plaukimo nugara finale aukso medalį iškovojo 21-erių kaunietis Erikas Grigaitis. Lietuvos plaukikas finale atplaukė pirmas, distanciją įveikęs per 2 min. 1,31 sek. Vos 0,01 sek. lėčiau E. Grigaitis plaukė šiemet vykusiame pasaulio čempionate, o asmeninis jo karjeros rekordas yra 1 min. 59,82 sek. Antras finišavo prancūzas Jules Andre (2 min. 3,50 sek.
2024-04-21

Erikas Grigaitis pateko į dar vieną plaukimo finalą Belgijoje

Antverpene tęsiasi atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas. Sekmadienį į vyrų 200 m plaukimo nugara finalą sėkmingai pateko sidabro medalį šiose varžybose jau iškovojęs kaunietis Erikas Grigaitis. Lietuvos plaukikas atrankoje nuotolį įveikė per 2 min. 2,95 sek. ir užėmė pirmąją vietą. Antras tarp 78 dalyvių buvo prancūzas Jules Andre (2 min. 4,01 sek.), o trečią geriausią rezultatą užfiksavo dar vienas lietuvis Kajus Stankevičius (2 min. 4,89 sek.
54
2024-04-21

Belgijos plaukimo čempionate – Andriaus Šidlausko aukso medalis, Erikas Grigaitis pelnė sidabrą

Penktadienį Antverpene vykstančiame atvirame Belgijos plaukimo čempionate aukso medalį iškovojo Andrius Šidlauskas (Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“). Ryte pirmu numeriu į vyrų 100 m plaukimo krūtine finalą patekęs Lietuvos plaukikas greičiausias buvo ir vakare, kai nuotolį įveikė per 1 min. 0,02 sek. ir užtikrintai nugalėjo visus varžovus. Antras finišavo belgas Charlesas Grondelis (1 min. 1,60 sek.), trečias atplaukė prancūzas Clementas Bidardas (1 min. 1,90 sek.
947
2024-04-19

Kotryna Teterevkova pasaulio čempionate užtikrintai įplaukė į pusfinalį, kiti lietuviai atrankų neįveikė

Išaušo dar vienas atrankinių plaukimų rytas Pasaulio plaukimo čempionate. Dohoje (Katare) šįryt į baseiną šoko keturi lietuviai.  Pirmoji iš Lietuvos plaukikų pasirodė Smiltė Plytnykaitė. 100 m laisvuoju stiliumi 17-metė įveikė per 56.34 sek., bendroje įskaitoje liko 25-a ir į pusfinalį nepateko.  S. Plytnykaitei priklauso šios rungties Lietuvos moterų rekordas – 54,74 sek. Su tokiu rezultatu lietuvė šįryt būtų užėmusi 12-ą vietą.
2024-02-15

Netikėta staigmena: Rūta Meilutytė nusileido Kotrynai Teterevkovai ir liko už pusfinalio borto

Dohoje (Kataras) tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas, kuriame pirmadienį startuos 4 lietuviai. 100 m krūtine atrankoje pirmadienio rytą startavo Kotryna Teterevkova ir Rūta Meilutytė. Abi plaukikės dalyvavo tame pačiame plaukime, tačiau į pusfinalį pateko tik K. Teterevkova. R. Meilutytė finišavo per 1:07,79 min. ir užėmė 6-ą vietą, o K. Teterevkova finišavo per 1:06,85 min. ir liko antra. Bendroje įskaitoje K. Teterevkova liko 6-ta, o R. Meilutytė 17-ta.
2024-02-12

Paaiškėjo Lietuvos plaukimo rinktinės sudėtis artėjančiam pasaulio čempionatui

Vasario 2–18 dienomis Kataro sostinėje Dohoje vyksiančiame „World Aquatics“ pasaulio čempionate Lietuvai atstovaus 15 sportininkų. Asociacijos „LTU Aquatics“ vykdomojo komiteto nutarimu į Dohą vyks 13 plaukikų ir du šuolininkai į vandenį. Plaukimo varžybose, kurios prasidės vasario 11 dieną, dalyvaus čempionato „A“ normatyvus sėkmingai įvykdę Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas ir Mantas Kaušpėdas.
2024-01-02

Rapšys Budapešte pasipuoš sidabru – iki „trigubos karūnos“ pritrūko nedaug

Sekmadienio vakarą Budapešte (Vengrija) paskutiniame pasaulio taurės finale dalyvavo du lietuviai – Erikas Grigaitis ir Danas Rapšys.  D. Rapšys 200 m laisvuoju stiliumi savo finale įveikė per 1:45.72 min. ir užėmė antrą vietą. Lietuvis šios rungties aukso medalius iškovojo Atėnuose ir Berlyne, todėl turėjo galimybę iškovoti vadinamąją „trigubą karūną“. Visgi iki tokio pasiekimo panevėžiečiui pritrūko 0.3 sekundės.
67
2023-10-22

Pasaulio taurės etape Rapšys užtikrintai pateko į dar vieną finalą, Meilutytė atrankoje nepasirodė

Šeštadienį Budapešte (Vengrija) tęsiasi trečiasis ir paskutinis šio sezono Pasaulio plaukimo taurės etapas, kuriame varžėsi ir šeši lietuviai. Tiesa, į finalą šįkart pateko tik vienas Lietuvos sportininkas. Pirmasis šįryt savo pasirodymą pradėjo Erikas Grigaitis, kuris 50 m distanciją nugara įveikė per 26,28 sek. Šio rezultato lietuviui neužteko tam, kad patektų į finalą. Bendroje įskaitoje jis liko 18-oje vietoje.
2023-10-21

Finaliniame Pasaulio plaukimo taurės etape Rapšys ir Meilutytė pretenduos į trigubas karūnas

Penktadienį Vengrijos sostinėje Budapešte prasidės paskutinis šio sezono „World Aquatics“ pasaulio plaukimo taurės etapas. Savaitgalį „Duna Arena“ baseine čia varžysis ir būrys Lietuvos plaukikų. Iš Atėnų į Budapeštą atvyko Rūta Meilutytė, Danas Rapšys ir Andrius Šidlauskas, o prie jų šįkart prisijungs Erikas Grigaitis, Agnė Šeleikaitė ir Saverio Vitas Multinas. Geriausiai iš lietuvių šis Pasaulio taurės sezonas klostosi D. Rapšiui.
2023-10-19

Dar du sėkmingi Lietuvos plaukikų startai Fukuokoje – Teterevkova ir Savickas varžysis pusfinaliuose

Ankstų ketvirtadienio rytą Fukuokoje (Japonija) skirtingose rungtyse startavo dar trys Lietuvos plaukikai, iš kurių du prasibrovė į pusfinalius. 200 m krūtine plaukime startavo Kotryna Teterevkova, kuri užfiksavo penktą geriausią laiką (2 min 24,87 sek.) tarp savo atrankos plaukikių ir ketvirtadienio popietę varžysis antrame pusfinalyje. Atranka nebuvo baisi ir 200 m krūtine plaukusiam Aleksui Savickui. Jis savo atrankos plaukime užfiksavo ketvirtą geriausią laiką (2 min. 09,66 sek.
213
2023-07-27

Pasaulio plaukimo čempionate – keturių lietuvių startai, tačiau į pusfinalį prasilaužė tik Meilutytė

Savo pasirodymą 2023 m. pasaulio plaukimo čempionate Fukuokoje (Japonija) pirmadienio rytą pradėjo keturi Lietuvos atstovai. Nors į baseiną šoko Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova, Erikas Grigaitis ir Danas Rapšys, visgi į pusfinalį patekti savo rungtyje pavyko tik Rūtai. Pirmasis iš lietuvių Fukuokos baseine pasirodė E. Grigaitis, kuris finišą pasiekė per 55,23 sek. ir užėmė 30-ąją vietą.
150 2023-07-24

Atvirajame Belgijos čempionate – būrys Lietuvos plaukikų

Penktadienį Belgijos mieste Antverpene prasideda tris dienas truksiantis atvirasis Belgijos plaukimo čempionatas, kuriame startuos ir būrys mūsų šalies plaukikų. Wezenbergo olimpinio plaukimo centro baseine pasirodys Matas Činga, Adomas Gatulis, Erikas Grigaitis, Rokas Jazdauskas, Danielis Kvederis, Tomas Lukminas, Kajus Stankevičius, Kiril Stepanov, Kristupas Trepočka, Agnė Šeleikaitė ir Radvilė Kerševičiūtė.
2023-04-21

Pasaulio plaukimo čempionate dar viena lietuvių diskvalifikacija: koją pakišo klaida plaukimo stiliuje

Šeštadienį Budapešte (Vengrija) baigiasi pasaulio plaukimo čempionatas, kurio paskutinės dienos rytinėje sesijoje dalyvavo Lietuvos vyrų estafetės komanda. Deja, tačiau Erikui Grigaičiui, Andriui Šidlauskui, Deividui Margevičiui ir Danui Rapšiui nepavyko užfiksuoti rezultato, nes jie buvo diskvalifikuoti. Iš pradžių atrodė, kad  A. Šidlauskas per anksti startavo, būtent todėl lietuviai ir buvo diskvalifikuoti.  Tačiau po kiek laiko paaiškėjo ir tikroji priežastis.
2022-06-25

Lietuvių pasirodymai Pasaulio plaukimo čempionate: Teterevkova užtikrintai pateko į pusfinalį, Grigaitis pagerino karjeros rezultatą

Budapešte (Vengrija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate trečiadienio rytinėje sesijoje pasirodė trys Lietuvos plaukikai. 200 m krūtine rungties atrankoje Kotryna Teterevkova po 150 m savo plaukime dar buvo pirma, tačiau finišavo antroje vietoje (2:24.79) ir nusileido tik sezono lyderei amerikietei Lilly King (2:24.46). Bendroje įskaitoje K.Teterevkova užėmė trečią vietą ir užtikrintai pateko į pusfinalį. Greičiausia buvo kanadietė Kelsey Lauren Wog, finišavusi per 2 min. 24.37 sek.