smiltė plytnykaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „smiltė plytnykaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „smiltė plytnykaitė“.

Plaukikai tęsia medalių dalybas šalies čempionate Kaune

Kauno „Girstučio“ baseine tęsiasi Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas. Antrąją varžybų dieną išdalyta dar 12 medalių komplektų. Vakarinė čempionato dalis prasidėjo tylos minute pagerbti Šveicarijos slidinėjimo kurorte tragiškai žuvusio olimpiečio, daugkartinio Lietuvos plaukimo čempiono Nerijaus Beigos sūnų Aleksą. 15-metis, kaip ir tėtis, buvo plaukikas. Žiniasklaida ketvirtadienį pranešė, kad sniego lavina pirmadienį pasiglemžė trijų žmonių gyvybes, dar vienas asmuo sunkiai sužeistas.
2024-04-05

Kotryna Teterevkova pasaulio čempionate užtikrintai įplaukė į pusfinalį, kiti lietuviai atrankų neįveikė

Išaušo dar vienas atrankinių plaukimų rytas Pasaulio plaukimo čempionate. Dohoje (Katare) šįryt į baseiną šoko keturi lietuviai.  Pirmoji iš Lietuvos plaukikų pasirodė Smiltė Plytnykaitė. 100 m laisvuoju stiliumi 17-metė įveikė per 56.34 sek., bendroje įskaitoje liko 25-a ir į pusfinalį nepateko.  S. Plytnykaitei priklauso šios rungties Lietuvos moterų rekordas – 54,74 sek. Su tokiu rezultatu lietuvė šįryt būtų užėmusi 12-ą vietą.
2024-02-15

Paaiškėjo Lietuvos plaukimo rinktinės sudėtis artėjančiam pasaulio čempionatui

Vasario 2–18 dienomis Kataro sostinėje Dohoje vyksiančiame „World Aquatics“ pasaulio čempionate Lietuvai atstovaus 15 sportininkų. Asociacijos „LTU Aquatics“ vykdomojo komiteto nutarimu į Dohą vyks 13 plaukikų ir du šuolininkai į vandenį. Plaukimo varžybose, kurios prasidės vasario 11 dieną, dalyvaus čempionato „A“ normatyvus sėkmingai įvykdę Rūta Meilutytė, Kotryna Teterevkova, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas ir Mantas Kaušpėdas.
2024-01-02

Plaukimo čempionate Graikijoje – Andriaus Šidlausko sidabras

Atėnuose tęsiasi atviras Graikijos žiemos plaukimo čempionatas 50 m baseine. Šeštadienį čia sidabro medalį iškovojo Andrius Šidlauskas. Lietuvis vyrų 100 m plaukimo krūtine „A“ finale distanciją įveikė per 1 min. 0,09 sek. ir finišavo antras. A.Šidlauskui nepavyko pasigerinti ryte užfiksuoto rezultato – 59,88 sek. O būtent su tokiu laiku finale ir nugalėjo Turkijos atstovas Berkay Omeras.
72
2023-12-17

Danas Rapšys įplaukė į dar vieną pusfinalį Europos čempionate

Ketvirtadienį lietuviai tęsia pasirodymus Europos plaukimo čempionate trumpajame (25 m) baseine.  Dar vieną sėkmingą pasirodymą šiandien surengė sidabro medaliu jau pasipuošęs Danas Rapšys. 200 m kompleksiniu būdu jis įveikė per 1 min. ir 54,72 sek. Savo plaukime lietuvis buvo greičiausias, o bendroje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą ir pateko į pusfinalį.  Dėl patekimo į finalą D. Rapšys varžysis šiandien, 18.19 val.
2023-12-07

Lietuvos plaukikės – tarp elitinių pasaulio jaunimo plaukimo komandų

Priešpaskutinę pasaulio jaunimo plaukimo čempionato dieną puikiai pasirodė jaunosios mūsų šalies sportininkės. Penktadienio vakarą Netanijoje (Izraelis) pusfinalyje besivaržiusi Smiltė Plytnykaitė 50 m laisvu stiliumi įveikė per 25,66 sek. ir užfiksavo identišką laiką kaip ir kanadietė Sienna Angove. Abi jos tarp 16-os pusfinalio dalyvių pasidalijo 9-10 vietas. Vietą finaliniame aštuntuke būtų užtikrinęs 25,51 sek. rezultatas.
75
2023-09-08

Lietuvos jaunimo plaukikų komanda – pajėgiausių pasaulio komandų penketuke

Netanijoje (Izraelis) vykstančiame pasaulio jaunimo plaukimo čempionate Lietuvos plaukikai pasiekė dar vieną finalą. Trečiadienio vakarą surengtame 4 x 100 m laisvu stiliumi mišrios estafetės finale lietuviai finišavo penkti (3:31.48) ir įrodė, kad šiuo metu yra tarp stipriausių pasaulio jaunimo komandų.
2023-09-06

Naują Lietuvos rekordą užfiksavusios plaukikės – tarp aštuonių stipriausių pasaulio komandų

Pirmadienį Netanijoje (Izraelis) prasidėjo „World Aquatics“ pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną į finalinį aštuntuką sėkmingai pateko mūsų šalies merginų 4 po 200 m laisvu stiliumi estafetės komanda. Sylvia Statkevičius, Patricija Geriksonaitė, Marija Romanovskaja ir Smiltė Plytnykaitė finale parodė 8 min. 15,92 sek. laiką ir užėmė aštuntą vietą. Lietuvių užfiksuotas rezultatas – naujas šalies moterų rekordas.
96
2023-09-04

Pasaulio jaunimo plaukimo čempionate – aštuoni lietuviai

„LTU Aquatics“ Vykdomasis komitetas patvirtino komandos sudėtį, kuri dalyvaus rugsėjo 4–9 dienomis Netanijoje (Izraelis) vyksiančiame pasaulio jaunimo plaukimo čempionate. Iš viso čia turėtų varžytis aštuoni Lietuvos plaukikai – keturi vaikinai ir keturios merginos.
2023-07-18

Europos jaunimo plaukimo čempionato finiše Rokas Jazdauskas – septintas

Sekmadienis – paskutinė Europos jaunimo plaukimo čempionato diena. Prieš savaitę į Serbijos sostinę Belgradą atvykę lietuviai šiose varžybose iškovojo aukso ir bronzos medalį, pranoko ne vieną suaugusiųjų šalies rekordą bei gerino asmeninius pasiekimus. Mūsų šalies atstovų pasirodymą čempionate uždarė 18-metis Rokas Jazdauskas, pasirodęs vaikinų 100 m plaukimo laisvu stiliumi finale. Lietuvos plaukikas distanciją įveikė per 50,34 sek. ir finišavo septintas.