Dėl Anglijos „Premier“ lygos nugalėtojų titulo besikaunanti „Liverpool“ komanda prarado svarbius taškus.

Sekmadienį 32-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ namuose 0:1 nusileido „Crystal Palace“ komandai.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 14-ąją minutę. Tyrikas Mitchellas skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur visiškai laisvas kamuolį priėmė ir į vartus pasiuntė Eberechis Eze.

Tuo tarpu „Liverpool“ progos virto niekais. Arčiausiai tikslo buvo į skersinį pataikęs Wataru Endo bei svečių vartininko meistriškumui nusilenkti gavęs Luisas Diazas.

Anglijos „Premier“ lygoje dar vieno palankaus rezultato sulaukė „Manchester City“ klubas. Sekmadienį savo namuose pralaimėjimą patyrė dar viena pretendentė į šalies čempionų titulą. Londono „Arsenal“ namuose 0:2 suklupo prieš Birmingamo „Aston Villa“. Pirmajame kėlinyje „Arsenal“ turėjo kur kas daugiau progų, bet arčiausiai įvarčio buvo svečiai. Ollie Watkinso smūgis pataikė į vartų virpstą.

Po pertraukos kurtis situacijas įvarčiams Mikelio Artetos auklėtiniams sekėsi prasčiau, o „Aston Villa“ komandai ir vėl nesišypsojo sėkmė. Šį kartą Youri Tielemanas pataikė į skersinį. Galiausiai „Arsenal“ apsiginti nebepavyko. Po aštraus skersuoto kamuolio jis atsidūrė pas Leoną Bailey, o šiam beliko pasiųsti jį į vartus. Negana to po poros minučių prieš vartininką pabėgo O. Watkinsas, kuris šį kartą jau neklydo ir galutinai nužudė „Arsenal“ viltis išsigelbėti.

Pralaimėjimas atėmė iš „Arsenal“ klubo galimybes laimėti titulą nesidairant į varžovus. Dabar jiems reikės per šešis turus panaikinti „Manchester City“ turimą dviejų taškų pranašumą.