Pirmąją nesėkmę Klaipėdoje vykstančiame Vlado Garasto vardo taurės turnyre patyrė Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Vienu metu net penkiolikos taškų persvarą turėję Lietuvos vicečempionai rezultatu 85:88 (23:19, 22:17, 23:19, 17:33) nusileido Valdemaro Chomičiaus treniruojamai Dnepropetrovsko „Dnipro“ komandai.

Susitikimą keturiais taškais iš eilės pradėjo svečiai iš Ukrainos, tačiau į tai vilniečiai atsakė Janio Blumo, Dejano Ivanovo ir Renaldo Seibučio tiksliais metimais bei persvėrė rezultatą savo naudai - 6:4. Svečių komandos puolimo lyderiu netruko tapti Valdas Vasylius, kurio šeši taškai padėjo susigrąžinti pranašumą „Dnipro“ klubui - 12:10. Atkakli kova išliko iki pat ketvirčio pabaigos, po kurio rezultatu 23:19 pirmavo „Lietuvos rytas“.

Atkakli kova išliko ir antrajame kėlinyje. Sužaidus tris minutes V.Vasylius ir Derrickas Low tiksliomis atakomis atstatė pusiausvyrą - 27:27. Nors likus žaisti tris minutes „Dnipro“ krepšininkai buvo persvėrę rezultatą savo naudai (32:31), Lietuvos vicečempionai spurtavo 6:0 ir vėl susigrąžino iniciatyvą - 37:32. Kėlinio pabaigoje puikiai į vilniečių žaidimą įsijungė Eimantas Bendžius, kurio pastangomis „Lietuvos ryto“ klubui pavyko atitrūkti - 45:36.

Po didžiosios pertraukos tolimus metimus pataikė J.Blumas ir Stepas Babrauskas, o vilniečių persvara tapo dviženklė - 53:43.  Iniciatyvos iš savo rankų vilniečiai neišleido iki pat kėlinio pabaigos ir daugiausiai J.Blumo tikslių atakų dėka prieš lemiamą ketvirtį dar labiau padidino atotrūkį - 68:55.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes po du taškus pelnė D.Low ir Oleksandras Mišula, o V.Chomičiaus auklėtiniai sugebėjo grąžinti intrigą - 67:72. Po V.Vasyliaus tolimo metimo skirtumas buvo aptirpęs iki trijų taškų (76:73), bet tritaškiais atsakė E.Bendžius ir Dovydas Redikas, kurie leido lengviau atsikvėpti vilniečių gerbėjams - 82:73. Likus žaisti 21 sekundę S.Babrauskas buvo nubaustas nesportine pražanga, o Danielis Kickertas baudų metimais sugrąžino pranašumą „Dnipro“ komandai - 85:84. Negana to, D.Low baudų metimais padidino vilniečių deficitą iki trijų taškų - 87:84. J.Blumas paskutinėmis akimirkomis dar turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau tolimas metimas tikslo nepasiekė - 85:88.

„Lietuvos ryto“ komandai 14 taškų pelnė Janis Blūmas, 12 - Stepas Babrauskas, 10 - Dejanas Ivanovas, po 9 - Leonas Radoševičius, Eimantas Bendžius ir Dovydas Redikas, po 6 - Renaldas Seibutis ir Vilmantas Dilys, po 4 - Deividas Dulkys ir Mindaugas Katelynas, 2 - Artūras Jomantas.

Nugalėtojams Valdas Vasylius surinko 21, o Simas Galdikas pridėjo 3 taškus.