Ketvirtadienio lietuvių olimpiečių startai: į kovas stoja penkiakovininkai, svarbūs pasirodymai laukia ir kitų atletų Transliacijų tvarkaraštis

Ketvirtadienį žiūrovai kviečiami išvysti trijų Lietuvos penkiakovininkų pasirodymus Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse. Ryte fechtavimosi rungtyje startuos aukso medalį pelniusi Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė bei Gintarė Venčkauskaitė, o kiek vėliau žiūrovai išvys ir Justino Kinderio pasirodymą toje pačioje rungtyje.

Taip pat žaidynėse startuos ir šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė bei ėjikas Marius Žiūkas, o baidarininkas Mindaugas Maldonis stos į kovą pusfinalyje. Žiūrovų laukia ir nemažai kitų dėmesį prikaustančių transliacijų, tarp kurių – du krepšinio pusfinaliai.

Olimpiečius palaikyti ir transliacijas sekti žiūrovai trečiadienį kviečiami per TV3 ir naujienų portale tv3.lt.

Svarbiausi ketvirtadienio (08-05) lietuvių pasirodymai per TV3:

03:00-07.00 val. Lengvoji atletika. Dalyvauja – Airinė Palšytė.

Šuolininkei į aukštį A. Palšytei olimpinės žaidynės – ne naujiena. 2012 m. Londono vasaros olimpinėse žaidynėse sportininkė užėmė 12-ąją, o 2016 m. Rio de Žaneire – 13-ą vietas.

Šios transliacijos metu taip pat įvyks ir vyrų 110 m bėgimo su barjerais ir vyrų trišuolių finalas bei 4x100 estafetės atranka.

03.30-03.44 val. Baidarių ir kanojų irklavimas. Dalyvauja – Mindaugas Maldonis.

Ankstų trečiadienio rytą startavęs vienintelis šios sporto rūšies iš Lietuvos atstovas M. Maldonis, 200 m vienviečių baidarių sprinto rungties atrankoje, savo plaukime, liko trečias.

Po poros valandų jo laukė pakartotinis plaukimas – sportininkas dalyvavo ketvirtfinalyje. Čia jam pavyko finišuoti pirmajam, tad naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį jo laukia plaukimas pusfinalyje.

10.30-13.30 val. Šiuolaikinė penkiakovė (fechtavimasis). Dalyvauja – Justinas Kinderis.

Penkiakovininkui J. Kinderiui Tokijo vasaros olimpinės žaidynės yra jau 3-iosios. Ketvirtadienio rytą Justinas pirmiausiai pasirodys fechtavimosi rungtyje. Į penkiakovę taip pat įeina 200 m plaukimas laisvuoju stiliumi, jodinėjimas, šaudymas pistoletu ir kroso bėgimas.

10.30-12.10 val. Sportinis ėjimas. Dalyvauja – Marius Žiūkas.

Didelę patirtį sukaupęs ėjikas Marius Žiūkas yra dalyvavęs net 3 olimpinėse žaidynėse, tad šios jam bus ketvirtosios. Didžiausias sportininko pasiekimas – 26-ji vieta Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Ketvirtadienio rytą jo laukia 20 km sportinis ėjimas.

Svarbiausi ketvirtadienio (08-05) lietuvių pasirodymai per TV6:

07.00-10.00 val. Šiuolaikinė penkiakovė (fechtavimasis). Dalyvauja – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė.

Ankstų ketvirtadienio rytą fechtavimosi rungtis laukia ir penkiakovininkių G. Venčkauskaitė ir L. Asadauskaitės-Zadneprovskienės. Pastarajai tai bus jau ketvirtosios olimpinės žaidynės. Sėkmingiausios Lauros karjeroje buvo 2012 m. Londone – čia sportininkė iškovojo auksą. Tiesa, dar liepos viduryje, treniruotės metu, sportininkė patyrė traumą.

REKLAMA

Tuo tarpu G. Venčkauskaitei 2012 m. Londono vasaros olimpinės žaidynės buvo pirmosios – čia ji iškovojo 12-ąją vietą.

Kitos aktualios transliacijos:

Ketvirtadienį žiūrovai kviečiami stebėti ir kitas įsimintinas transliacijas. Tarp jų – net du krepšinio pusfinaliai. Pirmajame su Australija susitiks favorite aukso medalį laimėti laikoma JAV rinktinė, o antrajame – Prancūzija ir įspūdingą žaidimą demonstruojanti Slovėnijos rinktinė, kurioje žaidžia ir pastaruoju metu nuolat linksniuojamas Luka Dončičius.

Įdomi kova laukia ir moterų tinklinyje – čia susitiks australės ir latvės. Pastarosios daugelį nustebino savo puikiu žaidimu.

Trečiadienį daug dėmesio sulaukė moterų riedlenčių sporto finalas, o ketvirtadienį žiūrovams siūloma išvysti, kaip finale varžosi vyrai. Galiausiai, žiūrovai kviečiami pamatyti ir naujos sporto rūšies olimpinėse žaidynėse – laipiojimo sporto – vyrų finalą, bei moterų rankinio pusfinalį, kuriame Prancūzijos komanda susitiks su Egiptu.

TV3:

07.05-09.05 val. Krepšinis (pusfinalis). Dalyvauja – JAV-Australija.

09.15-10.15 val. Vyrų riedlenčių sportas (finalas).

13.55-16.00 val. Krepšinis (pusfinalis). Dalyvauja – Prancūzija-Slovėnija.

TV6:

08.00-09.00 val. Paplūdimio tinklinis. Dalyvauja – Australija-Latvija.

10.00-11.00 val. Moterų šuoliai į vandenį (finalas).

11.00-12.45 val. Rankinis (pusfinalis). Dalyvauja – Prancūzija-Egiptas.

13.00-14.00 val. Laipiojimo sportas (finalas).

Dėl nenumatytų aplinkybių (pakitusių oro sąlygų, sportininkų pasirodymų varžybose ir kt.) tvarkaraštis, o taip pat ir transliacijų laikas, nuolatos keičiasi. Į tai reaguodama TV3 žiniasklaidos grupė žiūrovams atnaujintą tvarkaraštį su numatomomis transliacijomis stengiasi pateikti kuo įmanoma dažniau.

Visus lietuvių olimpiečių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/tokyo2020 .


Rašyti komentarą...
.
.....
2021-08-04 19:52:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Olympic Games London, United Kingdom 11th taik,kad ne 2 vieta
Atsakyti
0

a
aaa
2021-08-05 00:47:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
paskutinis ir realiausias sancas laimeti bent viena medali.sekmes.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų