Britų boksininko akibrokštas – apimtas nevilties medalį slėpė kišenėje

Tokijo olimpiados bokso vyrų turnyre trečiadienį paaiškėjo nugalėtojas svorio kategorijoje nuo 75 iki 81 kg. Juo tapo Kubos atstovas Arlenas Lopezas, o finale jam praleimėjęs britas Benjaminas Whittakeris medalių įteikimo ceremonijoje daugelį nustebino nepagarbiu elgesiu.

Tautinio olimpinio komiteto atstovui atnešus sidabro medalį, britas jį skirtingai nei kiti sportininkai neužsikabino ant kaklo, o įsidėjo į savo kelnių kišenę.

Apdovanojimų ceremonijoje medalį atsisakęs užsidėti 24-erių sportininkas papiktino savo šalies ir kitų valstybių sirgalius, kurie dėl nederamo boksininko poelgio liejo pasipiktinimą socialiniuose tinkluose.

Skambant Kubos himnui B. Whittakeris didžiąją laiko dalį praleido žiūrėdamas į žemę, nors sportininkams įprasta tuo metu žvelgti į palubėse kabančias valstybių vėliavas.

„Aš pralaimėjau kovoje dėl aukso, todėl man tai reiškia nesėkmę, todėl aš neketinu šiuo metu švęsti sidabro medalio. Esu tikras, kad po kelerių metų aš atsigręšiu į praeitį ir suprasiu, koks svarbus tai buvo pasiekimas. Sidabro mes nelaimime.... Mes pralošiame auksą. Štai kodėl aš buvau toks emocionalus. Niekas nesitreniruoja dėl sidabro ar bronzos medalių“, – po kovos savo poelgį žurnalistams argumentavo sportininkas.

Visgi kiek vėliau nurimus emocijoms britas tikino tokiu poelgiu nenorėjęs parodyti nepagarbos savo varžovams ir atskleidė pykstantis tik ant savęs.

„Aš tai dariau dėl žmonių, kurie mane palaiko namuose. Ceremonijos metu turėjau užsidėti šį gražų sidabro medalį ant kaklo ir šypsotis, nes jis priklauso ne tik man, bet ir mano šaliai. Net kai su savo draugais žaidžiu FIFA žaidimą ir jiems pralaimiu, po to su jais keletą valandų nešneku. Toks jau esu nuo pat mažumės“, – teisinosi jis.

Apie nedaramą sportininko elgesį pasisakė ir kitų šalių žurnalistai. Vienas jų teigė, kad per 25-erius darbo metus olimpiadose tokio poelgio medalių įteikimo ceremonijoje dar nėra matęs.

Daugelį papiktinusį brito poelgį žiūrėkite straipsnio pradžioje. 

VISĄ FINALO KOVĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų