Los Andželo „Lakers“ komanda susigrąžino persvarą Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje. Darvino Hamo auklėtiniai namuose 111:101 (35:9, 18:28, 35:31, 23:33) nukovė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-1 Los Andželo klubo naudai.

Verta paminėti, kad pirmąjį kėlinį „Lakers“ ekipa laimėjo net 26 taškų skirtumu. Tai didžiausiu skirtumu laimėtas pirmasis kėlinys atkrintamųjų istorijoje. Maža to, Memfio klubas susitikimą užbaigė be Dillono Brookso, kuris trečiajame kėlinyje už smogį LeBronui Jamesui į tarpkojį buvo išvarytas iš aikštės.

Kol kas, nėra žinoma, ar bus taikomos griežtesnės priemonės krepšininkui. Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo galinga atkarpa 18-2, o ketvirčio pabaigoje pelnyti dar 9 taškai be atsako leido susikrauti 26 taškų pranašumą (35:9). Antrojo ketvirčio pradžioje Los Andželo ekipa dar pridėjo tritaškį (38:9), tačiau netrukus svečiai iš Memfio ėmė vytis oponentus. Prieš didžiąją pertrauką šie pelnė 10 taškų iš eilės ir nurėžė deficitą praktiškai perpus (53:37).

„Lakers“ klubas sugebėjo stabilizuoti situaciją trečiajame kėlinyje ir vėl nutolo, o ketvirtą kėlinį pradėjo su 22 taškų persvara (90:68). Mačo pabaigoje svečiai gerokai priartėjo ir sumažino atsilikimą iki vienaženklio (108:99), tačiau netrukus du taškus su baudos metimu pridėję aikštės šeimininkai nebeleido atkurti intrigos ir tuo labiau pavogti pergalės – 111:101.

Memfio klubas po vienų praleistų rungtynių sulaukė Ja Moranto. Šis buvo tiesiog nesulaikomas ir per 41 minutę pelnė net 45 taškus, atkovojo 9 kamuolius bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Atakų organizatorius dar realizavo ir 6 tritaškius iš 10 bandymų.

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (10/20 dvit., 1/4 trit., 8/10 baud., 17 atk. kam., 3 blk.), LeBronas Jamesas 25 (9 atk. kam.), D‘Angelo Russellas 17 (7 rez. perd.), Rui Hachimura 16, Austinas Reavesas 13, Dennisas Schroderis 7.

„Grizzlies“: Ja Morantas 45 (7/16 dvit., 6/10 trit., 13/14 baud., 9 atk. kam., 13 rez. peerd.), Desmondas Bane‘as 18, Jarenas Jacksonas Jr. 13 (6 kld.), Dillonas Brooksas 7 (3/13 met.), Xavieras Tillmanas (12 atk. kam.) ir Santi Aldama po 6.