Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iniciatyvą į savo rankas perėmė Majamio „Heat“ krepšininkai. Eriko Spoelstros vadovaujamas klubas šį kartą namuose 121:99 (29:21, 37:32, 28:26, 27:20) laimėjo visus keturis kėlinius ir patiesė Milvokio „Bucks“ komandą.

Po šio susitikimo serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-1 Majamio ekipos naudai.

Geriausiai Rytų konferencijos komandai šiame mače padėti vis dar negalėjo nugaros skausmus jaučiantis Giannis Antetokounmpo, o „Heat“ ketvirtajame kėlinyje neteko Victoro Oladipo, kuris verždamasis krepšio link susižeidė kelį ir pats negalėjo palikti aikštės.

Susitikimo nebaigė ir „Heat“ lyderis Jimmy Butleris, kuris trečiajame kėlinyje susitrenkė nugarą ir daugiau aikštėje nepasirodė.

Atstumas tarp komandų ryškėti ėmė pirmojo ketvirčio pabaigoje, kuomet atkarpa 14-0 aikštės šeimininkams leido persverti rezultatą ir atsiplėšti (29:21).

Pastarieji antrojo kėlinio pradžioje pridėjo dar 5 taškus be atsako ir spurtą pratęsė iki 19-0, o skirtumas tapo dviženklis (34:21).

Svečių pastangos mažinti atsilikimą vaisių nedavė. Po didžiosios pertraukos Majamio klubas ir toliau kontroliavo situaciją ant parketo, o jo persvara dar labiau išaugo (90:70).

Likęs ketvirtis tapo formalumu, tačiau net ir jo metu aikštės šeimininkai nemažino apsukų bei turėtų pranašumą padidino iki rekordinio – 29 taškų (117:88).

Susitikimą Majamio ekipa laimėjo užtikrintai – 121:99.

„Heat“: Jimmy Butleris 30 (8/15 dvit., 4/4 trit., 2/3 baud.), Duncanas Robinsonas 20 (5/6 trit.), Kyle‘as Lowry 15, Bamas Adebayo (11 atk. kam.), Maxas Strusas ir Calebas Martinas (11 atk. kam.) po 12, Victoras Oladipo 8, Kevinas Love‘as 6 (7 atk. kam.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 23 (5/9 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud., 6 rez. perd., 5 kld.), Jrue Holiday 19 (5 kld.), Graysonas Allenas 14, Patas Connaughtonas 11 (7 atk. kam.), Bobby Portisas 9 (10 atk. kam.), Brookas Lopezas 6.