Namų arenoje Milvokio „Bucks“ (55-22) ekipą rezultatu 99:140 (26:34, 21:41, 27:39, 25:26) be gailesčio nukovė Bostono „Celtics“ (53-24) krepšininkai.

Iš 140 surinktų „Celtics“ taškų net pusę sumetė du komandos aukštaūgiai. Įspūdingus 40 taškų (4/8 dvit., 8/10 trit. 8/8 baud.) pelnė Jaysonas Tatumas, o Jaylenas Brownas pridėjo dar 30 (10/15 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.).

Jau pirmajame kėlinyje krepšininkai iš Bostono susikrovė 8 taškų pranašumą, tačiau to jiems neužteko. Antrąjį ketvirtį arenos šeimininkai „Bucks“ pralaimėjo net 20 taškų skirtumu (21:41), o ilgosios pertraukos metu švieslentė rodė 47:75.

Nors vėliau svečiai kiek atsitraukė ir paskutinį kėlinį laimėjo vos vienu tašku (25:26), rezultatas vis tiek išliko triuškinantis (99:140) ir „Celtics“ aukštaūgiai į Bostoną išsivežė pergalę.

Pralaimėjusiųjų pusėje geriausiai pasirodė Giannis Antetokounmpo. Graikas per 25 minutes aikštelėje sumetė 24 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. Dvigubą dublį į Milvokio sąskaitą įrašė ir Bobby Portisas – 12 taškų, 10 atkovotų kamuolių.

Šiuo metu abi komandos Rytų konferencijoje užima aukščiausias vietas. Pirmoje stovi nesėkmę patyrę Milvokio „Bucks“, o antroje rikiuojasi Bostono „Celtics“.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 40 (8 atk. kam.), Jaylenas Brownas 30 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Alas Harfordas 14 (4 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 14 (5 rez. perd.), Marcusas Smartas 10 (4 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 24 (7 atk. kam.), Khrisas Middletonas 13 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Bobby Portisas 12 (10 atk. kam.), Goranas Dragičius 9, Brookas Lopezas 8 (5 atk. kam.), Jevonas Carteris 8, Patas Connaughtonas 8.