Dar vieną pergalę iškovojo Vieningosios lygos lyderiai Sankt Peterburgo „Zenit“ (12/1), namie 90:85 (35:22, 13:20, 23:21, 19:22) nugalėję Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (9/6).

Krasnodaro klubas rungtynes pradėjo itin prastai besigindamas – „Zenit“ vien per pirmąjį kėlinį sumetė septynis tritaškius ir atitrūko 35:22. Iki ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau šeimininkai vėl pabėgo trečiajame kėlinyje – 70:53.

„Lokomotiv-Kuban“ sugebėjo dar kartą sugrįžti į rungtynes, tačiau iki pergalės jiems pritrūko laiko ir jėgų.

Artūras Gudaitis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Sankt Peterburgo komandoje dominavo 30 taškų surinkęs Willas Thomasas (11 atk. kam., 36 naud. bal.), 16 pridėjo K.C.Riversas, 13 – Kevinas Pangosas (5 rez. perd.), 12 – Billy Baronas.

Krasnodaro klubui Mantas Kalnietis per 31 minutę pelnė 14 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 2 kartus suklydo, sau ir varžovams uždirbo po 3 pražangas bei surinko 20 naudingumo balų.

Mindaugo Kuzminsko statistika – 31 minutė, 14 taškų (2/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 7/9 baudų metimų), 3 atkovoti kamuoliai, klaida, 3 uždirbtos ir 7 išprovokuotos pražangos, 10 naudingumo balų.

20 taškų svečiams surinko Jordanas Crawfordas, 15 – buvęs Vilniaus „Ryto“ puolėjas Drew Gordonas, 10 – Willas Cummingsas.