SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    CZE TUR 21:40

Taipėjuje (Taivanas) vykstančių 21-ųjų kurčiųjų vasaros olimpinių žaidynių badmintono moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje nugalėtojos titulą ginanti lietuvė Kristina Dovydaitytė 21:13, 21:7 įveikė japonę Miką Hivatarį (Mika Hiwatari).

Lietuvos atstovė aštuntfinalyje 21:15, 21:15 nugalėjo Taivano badmintonininkę Ju Jung Fan (Yu Jung Fan).

K. Dovydaitytė pusfinalyje susitiks su kien Meng Vang (Meng Wang).

Mišrių dvejetų varžybų aštuntfinalyje Kazimieras Dauskurtas ir Emilija Mateikaitė 7:21, 3:21 nusileido rusams Artemijui Karpovui ir Alionai Sobolevai.

Moterų dvejetų varžybų aštuntfinalyje K. Dovydaitytė ir E. Mateikaitė 19:21, 17:21 pralaimėjo vokietėms Svenjai Klop (Svenja Klopp) ir Zaskijai Fišer (Saskia Fischer).

Moterų krepšinio turnyro pusfinalyje Europos vicečempionė Lietuvos rinktinė 62:67 (18:19, 10:21, 21:10, 13:17) nusileido JAV krepšininkėms.

Mūsų šalies komandai Deimantė Naruševičiūtė pelnė 17, Jurgita Navickaitė - 14, Virginija Paršiukaitė - 11 taškų, o Danutės Šerelienės sąskaitoje - 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos lietuvės pirmadienį susitiks su Graikijos komanda. Finale žais JAV ir Švedijos ekipos.

Moterų paplūdimio tinklinio varžybų ketvirtfinalyje Lietuvos atstovės Birutė Aleknavičiūtė ir Sigita Lukošiūtė 21:11, 21:13) nugalėjo vokietes Doris Bednarek ir Magdaleną Ochzenbauer (Magdalena Ochsenbauer).

Pusfinalyje lietuvės žais su rusėmis Jekaterina Kirejeva ir Jelizaveta Aleksejeva.

Vyrų stalo teniso vienetų varžybose Kęstutis Žižiūnas 3-0 įveikė Honkongo atstovą Čo Lok Čengą (Cho Lok Cheng), o Viktoras Narkevičius 0-3 nusileido ukrainiečiui Igoriui Černiakui.

Vyrų dvejetų varžybose Deividas Takinas ir K. Žižiūnas 0-4 pralaimėjo Taivano atstovams.

Kurčiųjų vasaros olimpinėse žaidynėse, kurios baigsis rugsėjo 15 dieną, dalyvauja 4 tūkst. sportininkų iš 81 šalies. Žaidynių programoje - 20 sporto šakų varžybos.

Didžiausiame kurčiųjų sporto renginyje, kuris vyksta kas ketveri metai, Lietuvai atstovauja 43 sportininkai. Šios žaidynės nepriklausomos Lietuvos kurtiesiems yra penktosios. Lietuviai iki šiol šiose žaidynėse buvo iškovoję 15 medalių.