Juoda Rūtos Meilutytės diena Stokholme

Finale - trys lietuviai

Stokholme prasidėjo „Swim Open Stockholm“ plaukimo turnyras, jame startuos šeši lietuviai. Giedrius Titenis, Danas Rapšys ir Deividas Margevičius pasiekė finalus, tačiau labai nesėkmingą dieną išgyveno Rūta Meilutytė.

Giedrius Titenis startavo 200 metrų krūtine distancijoje, nuotolį įveikė per 2:17,23 min, pasiekė ketvirtą rezultatą ir žengė į finalą.

Toje pačioje atrankoje Andrius Šidlauskas atplaukė per 2:22,77 min ir bendroje įskaitoje liko 15-tas.

Danas Rapšys 200 metrų nugara nuplaukė per 2:00,26, užsitikrino pirmąją poziciją ir vietą finale. Jam pačiam priklauso ir Lietuvos rekordas, kuris yra 1:56,72 min.

Deividas Margevičius startavo 50 metrų peteliške rungtyje ir distanciją įveikė per 24,59 sek. Jo rezultatas – 7-ta vieta, kuri garantavo vietą finale.

Rūta Meilutytė šeštadienį plaukė nesėkmingai. Ji 200 metrų laisvuoju stiliumi įveikė per 2:07,03, ji užėmė devintąją vietą iš dešimties ir nepateko į finalą.

Po keleto valandų mergina savo jėgas išbandė 50 metrų peteliške rungtyje. Nuotolį ji įveikė per 29,4 sek ir liko paskutinė savo plaukime, o bendroje įskaitoje – vos 45-ta.

Beatričė Kanapienytė tą pačią distanciją nuplaukė per 28,56 sek ir užėmė 29-ąją vietą.

Stokholmo turnyro prizinis fondas yra 65 tūkst. eurų. Rungties nugalėtojas gaus 600 eurų, antroji vieta užsitikrins 300 eurų, o trečioji – 100 eurų.