„Jonavos“ treneris: belieka džiaugtis demonstruojamu žaidimu

Atsitiesę po skaudaus pralaimėjimo A lygos IV rate „Jonavos“ futbolininkai iškovojo tris pergales, du kartus sužaidė lygiosiomis ir iš viso surinko 11 taškų, kurie padėjo užsitikrinti vietą paskutiniame čempionato rate. Ekipos vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas šį etapą įvertino teigiamai, bet nemano, kad tai sėkmingiausias klubo periodas šiame sezone.

Iš pradžių „Jonava“ 0:5 skaudžiai nusileido čempionui Vilniaus „Žalgiriui“, vėliau atidėtame XXIII ture tokiu pačiu rezultatu pralaimėjo dabartinei A lygos lyderei Marijampolės „Sūduvai“.

Tačiau vėliau iš Vilniaus po kovingų lygiųjų 0:0 išsivežtas taškas rungtynėse su „Trakais“, vėliau 1:1 sužaista su Kauno „Stumbru“, o ratas užbaigtas trimis pergalėmis identiškais rezultatais 2:1 prieš „Kauno Žalgirį“, Utenos „Utenį“ ir Klaipėdos „Atlantą“.

– Treneri, šiame IV rate Jūsų vadovaujama ekipa kol kas surinko daugiausia taškų šiame sezone. Kaip vertinate savo komandos pasirodymą, ar manote, kad tai kol kas geriausias „Jonavos“ ratas?

– Nemanau, kad šis ratas buvo sėkmingiausias. Nuo pat čempionato pradžios buvo gražių atkarpų, kada komanda tikrai demonstravo kokybišką žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Nemanau, kad šis periodas buvo pats geriausias iš visų. Esu labai savikritiškas. Jei būtume laimėję viską, – vertinčiau dešimtuku. O dabar dešimtbalėje sistemoje rašyčiau septynetą.

REKLAMA

– Naujų žaidėjų įsiliejimas, kai kurių išvykimas – kokie iššūkiai buvo didžiausi?

– Šiuo metu komandoje yra likę tokie žaidėjai, kurie yra pasiruošę jai daugiau duoti nei iš jos gauti. Manyčiau, kad jų atsidavimas ir darbas treniruotėse padarė mums visiems didelę įtaką. Viskas priklauso nuo pačių žaidėjų: nuo jų profesionalumo, požiūrio į darbą ir noro. Manęs, kaip trenerio, šie paskutiniai rezultatai nestebina, nes matau, kaip komanda dirba treniruotėse. Man belieka jiems netrukdyti, žiūrėti iš šono ir džiaugtis jų demonstruojamu žaidimu.

– Po pergalių futbolininkai minėjo, kad sėkmingą žaidimą lėmė atsiradęs vienas kito ir trenerių supratimas?

– Aš džiaugiuosi, kad atsirado abipusis supratimas. Tai pasijuto ir rezultatuose.

Manęs, kaip trenerio, šie paskutiniai rezultatai nestebina, nes matau, kaip komanda dirba treniruotėse

– Kokia pergalė nudžiugino labiausiai?

– Norėtųsi pergalių pasiekti daugiau ir taip nudžiuginti savo sirgalius dar labiau. Kiekviena pergalė yra brangi. Turėdamas progą, norėčiau padėkoti mūsų ištikimiems gerbėjams, kurie jaudinasi dėl komandos, jos rezultatų, mus labai stipriai palaiko ir važinėja į visas išvykos rungtynes. Sakome jiems didelį ačiū ir prašome toliau mus taip palaikyti. Jų palaikymas – labai svarbus mums visiems.

– Kokius pagrindinius tikslus keliate penktame rate? Ar nesutrukdys užklupusios traumos ir sutrumpėjęs atsarginių suolelis?

– Nepaisant susidariusios padėties, kai ketvirta vieta nieko nelemia, komandos viduje esame išsikėlę tikslus ir žingsnis ir po žingsnio einame link jų. Toliau sieksime tik pergalių. Dėl to ir esame komanda, šeima, kad bet kada vienas kitą galėtume pakeisti. Šiandien negalėjo žaisti vienas – išėjo kitas. Visi, net ir mažiau žaidybinio laiko gaunantys futbolininkai, yra pasirengę žengti į aikštę ir tokio šanso jie gali sulaukti bet kada.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų